با توجه به نبض پاریس به عنوان الهام بخش ، طراح آلینا ریسینا یک آپارتمان در تورنتو مد روز می دهد.

کریستین دیور ، طراح مد ، یکبار گفت: “سایه های خاکستری ، فیروزه ای کم رنگ و صورتی غالب خواهد شد.” اگر نقل قول در این آپارتمان مدرن خاص به نظر می رسد ، دلیل خوبی است. آلینا می گوید: “مالک ، پیج پیک ، یک خریدار لوکس است که از فروشگاه پیشرو دیور در پاریس الهام گرفته است.” در واقع ، سایه های خاکستری ملایم بوتیک ، چوب های گرم و سنگ مرمر ظریف در قلب طراحی قرار دارند. طراح می گوید: “آنها زیبایی شناسی سنتی فرانسوی هستند ، اما من می دانستم که می توانم آنها را در یک فضای مدرن قرار دهم و سپس به شکلهای ملایم و عناصر زرق و برق دار بپردازم.” اقامتی نفیس که به شکلی انعکاس دهنده انرژی خلاق عاشق مد است. اینجا زندگی می کند.

صفر

عکس: لورن میلر طراحی: Alina Risina ، Studio Alina Risina پیمانکار ، Teo Home & Renovations Inc. PAINT ، Strong White 2001 (سالن ، آشپزخانه) ، Farrow & Ball. SOFA ، جعبه و بشکه. صندلی گرد ، جاناتان آدلر. میز از سنگ مرمر صورتی ، برچسب مونتانا. میز کافه قدیمی ، میزهای عجیب ،lebonobjet. میز کنسول منحنی شکل ، عمارت Bettencourt. جلد ، EQ3. FRAME (روسری) ، ابعاد قاب سفارشی و گالری.

طراح آلینا ریسینا برای نرم کردن معماری مینیمالیستی آپارتمان به اشکال گرد و بافت نرم تکیه می کند. او می گوید: “من عناصری را می خواستم که مخالف همه خطوط مستقیم باشند.” “اشکال ارگانیک و منحنی های مبلمان عجیب ، بازیگوش و در طبیعت یافت می شوند. فرش بافت دار یک نوع قدیمی است و من چقدر احساس می کنم که در یک فضای جدید فرسوده و ناقص است. الهام دیور نه تنها روی میز قهوه ، بلکه در آثار هنری صورتی و فیروزه ای نیز به نمایش گذاشته شده است. آلینا می گوید: “این یکی از روسری های ابریشمی پیج دیور است.” “این یک مورد خاص با معنایی است که او می خواست نشان دهد. من فقط او را با چارچوب بندی و نحوه قرار دادن راهنمایی کردم. “

صفر

عکس: لورن میلر طراحی: Alina Risina ، Studio Alina Risina

هنر منظره بالای کنسول قدیمی در واقع یک تلویزیون است. تصویر نشان داده شده برای چگونگی تکمیل رنگ اتاق است.

صفر

عکس: لورن میلر طراحی: Alina Risina ، Studio Alina Risina

پس از گسترش جزیره آشپزخانه از ارتفاع ۷ به ۱۲ پا ، آلینا به مبلمانی نیاز داشت که بتواند به تنهایی در طرح باز طراحی شود. او می گوید: “این مبلمان کوچک نیست ، بلکه اندازه آن معمولی است و برای فضاهای بزرگتر طراحی شده است.” “من از” گفتگو “بین اتاق نشیمن و آشپزخانه باز خوشم می آید – مبلمان دارای تعادل قوی است ، بنابراین احساس نمی شود که جزیره اتاق را به نصف تقسیم کرده است. اقلام بزرگ مقیاس باعث می شود که مناطق یکپارچه شوند. “

صفر

عکس: لورن میلر طراحی: Alina Risina ، Studio Alina Risina

کابینت ها سبک سنتی را به شیوه ای مدرن تر معرفی می کنند. آلینا می گوید: “من یک جزئیات ریلی ۳⁄۴ اینچی را به جای یک درب معمولی به سبک شاکر انتخاب کردم. تراز کردن عناصر بسیار عمدی است تا جریان را تمیز و یکنواخت نگه دارد ، به همین دلیل من قفسه های باز را بالای گنجه اضافه کردم. آنها باعث می شوند آسیاب بیشتر شبیه یک کتابخانه و کمتر مانند یک آشپزخانه باشد ، که همه فضاهای باز را دوباره با هم ترکیب می کند تا با هم کار کنند اما به عنوان اتاقهای جداگانه عمل می کنند.

صفر

عکس: لورن میلر طراحی: Alina Risina ، Studio Alina Risina تولید کننده آشپزخانه ، فرم ، نجاری تاکوما. سخت افزار ، سخت افزار ADH. چراغ های جانبی ، استیلوس. Island STOOLS ، Rove Concepts. جرثقیل برنجی ، روبینت.

آلینا می گوید: “چراغ های آویزان باید بسیار خاص باشند ، زیرا من نمی توانم آنها را بر روی جزیره جدید ، که با حصار قرینه نیست ، متمرکز کنم.” “من همچنین نمی توانم هیچ جعبه اتصال را بدون پایین آوردن سقف اضافه کنم.” او این وسایل مدرن را پیدا کرد که لهجه های تیز سیاه را نشان می دهد و اشکال فریبنده ای را ایجاد می کند که به یک نقطه کانونی تبدیل می شوند تا مانع بیان بصری کمتری داشته باشد.

صفر

عکس: لورن میلر طراحی: Alina Risina ، Studio Alina Risina PAINT ، Dove Tale 267 ، Farrow & Ball. شب ، جعبه و بشکه. هنر ، @oneeyegirl. جلد ، چراغ میز ، EQ3. گلاوینا ، سفالگری.

پیج به سبک و آثار هنری سنتی جذب این تخته شد که آلینا آن را با سبک معاصر تکمیل کرد. طراح می گوید: “میز کنار تخت و چراغ شب با فانوس های کاغذی فضایی مدرن ایجاد می کند که معمولاً نمی توان آن را به عنوان یک تختخواب با این سبک تصور کرد ، اما انرژی را از خود ساطع می کند.” کفپوش های ماهی قرمز که جایگزین تخته های قهوه ای تیره قبلی شده اند ، طراوت منسجمی به فضا بخشیده و حس پاریسی به آن می بخشد.

صفر

عکس: لورن میلر طراحی: Alina Risina ، Studio Alina Risina میز ، کار ، مبلمان APA.

رنگ غنی تر با کمبود نور طبیعی در دفتر کار پیج مقابله می کند. آلینا می گوید: “رنگ های کارامل احساس گرمای طبیعی و نور خورشید را در راهروی تاریک منتقل می کند.” او یک قفسه و میز سفارشی طراحی کرد که دارای یک کشو مخفی در میز کار است و دارای کابینت های ذخیره سازی فرانسوی با عصا ایستاده است تا بتوان آنها را به عنوان میز کناری جابجا کرد. قفسه کاربردی و زیبا است. “این یک روش شیک برای خلاص شدن از شر میز کار تنگ و پیچاندن آن از پایین است تا نرم تر به نظر برسد.” پیج هنر و لوازم جانبی را در طول زمان کنار هم قرار داده است.Source link

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *