جذابیت دریایی به سبک ساحل شرقی کانادا در خانه شما

طراح فیلیپ میچل نکات خود را در مورد چگونگی لذت بردن از جذابیت دریایی به سبک ساحل شرقی کانادا به اشتراک می گذارد.

فیلیپ میچل در خانه ای بزرگ شد که طراحی در آن جشن گرفته می شد. جای تعجب نیست که این هم علاقه و هم حرفه وی شده است. وی شرکت معروف خود را در سال ۲۰۰۲ در تورنتو تأسیس کرد و بعداً به نیویورک و چستر ، نوا اسکوشیا گسترش یافت. ترکیبی از سنت سنت فیلیپ با نت های مدرن و مدل ، رنگ و هنر عالی زیبایی و نشاط را به فضای داخلی می بخشد. او اکنون در همسر شوهرش مارک نارانسکی در چستر ایده آل زندگی می کند. چه کسی بهتر از فیلیپ می تواند در مورد سبک ساحل شرقی به ما مشاوره دهد؟

صفر

عکس: پارچه های بنیسون

 سبک ساحل شرقی را چگونه تعریف می کنید؟

سبک ساحل شرقی شامل گرفتن آرامش ساحل و جذابیت سبک زندگی تاریخی شهر ساحلی است. ظاهر ساده ، تمیز و طبیعی ، با پارچه ها ، رنگ ها ، مبلمان و لوازم جانبی است که ایده عاشقانه زندگی در ساحل را تداعی می کند.

آبی و سفید با الهام از اقیانوس و قایق های بادبانی ، پالت رنگی برای خانه های ساحل شرقی هستند و برای خانه های مدرن و سنتی کار می کنند.

صفر

عکس: آنی شلشتر

KL: چگونه می توانیم یک سبک در ساحل شرقی ایجاد کنیم؟

PM: ریشه سبک ساحل شرقی ماهیگیری و قایقرانی است ، بنابراین با راهنمایی توسط کشتی سازان و ساخت تختخواب هایی که فضای ذخیره سازی زیادی در زیر آن قرار دارد ، یک شخصیت دریایی به یک اتاق خواب کوچک اضافه کنید. مبلمان چوبی ساده و روکش دار ، و همچنین قطعات فرسوده و عتیقه نیز احساس سبکی و سابقه آرام را ایجاد می کنند.

جزئیات معماری مورد علاقه من در ساحل شرقی ، گلوله کشتی است. اگرچه به جذابیت تاریخی اشاره دارد ، ظاهر ساده و بدون عارضه آن با فضای داخلی و مدرن ترکیب می شود – قطعاً ظاهری گرم و جذاب در ساحل شرقی ایجاد می کند.

صفر

پارچه SWATCH “فیلیپ میچل” طراح می گوید: “راه راههای غرفه های چاپ شده توسط Bennison Fabric در آبی و صدف های رنگارنگ ، به هر اتاق زیبایی دریایی می بخشد و جلوه آن جالب و تازه است.” | PAINT Philipsburg Blue HC-159 ، بنجامین مور.

KL: رنگهای خنثی و غیر خنثی مورد علاقه شما چیست؟

PM: رنگ آمیزی یک اتاق باعث می شود فضای اتاق تمیز و جادار باشد ، اما برخی از سفیدها می توانند فضای اتاق را سرد و خشن کنند. Cloud White CC-40 بنجامین مور رنگ سفید گرم و گرم من است که به نظر من بهترین زمینه برای فضایی است که می توانم از طریق پارچه ها ، فرش ها و منسوجات رنگ اضافه کنم.

جفت شدن این رنگ سفید با دریا آبی به فضا احساس دریا می دهد. رنگ آبی مورد علاقه من Philipsburg Blue HC-159 بنجامین مور با رنگ آبی شدید ، معمولاً در آبهای اقیانوس است.

KL: آیا چاپ مورد علاقه ای دارید؟

PM: پارچه های چاپ دستی ، دیوار پوشهای جذاب با چاپهای کوچک و فرشهای دستبافت ساخته شده از مواد طبیعی برای من در هنگام طراحی خانه های ساحلی از ضروریات است.

صفر

عکس: آنی شلشتر

KL: فضاهایی که شما طراحی می کنید دارای لایه هایی از جزئیات معماری ، پارچه و هنر است. آیا اشتباه مشترکی با هنر وجود دارد؟

PM: یکی از رایج ترین اشتباهات این است که سعی کنید آثار هنری را با فضای داخلی تطبیق دهید ، که باعث می شود فضای اتاق صحنه ای و بیش از حد هماهنگ باشد. مردم باید آنچه را که دوست دارند خریداری کنند. هنر بهترین فرصت برای فراتر رفتن از پالت رنگی اتاق است. با ایجاد دیوارهای گالری نیز به همین ترتیب است. گروه بندی موفقیت آمیز قطعات نباید همزمان باشد ، بلکه باید از طریق مجموعه با یک نخ مشترک متصل شود. همه چشم و اعتماد به نفس ندارند که هنر را بدون ترس بچینند. در اینجا ارزش طراح یا مشاور هنری می آید.

صفر

عکس: آنی شلشتر

KL: چه انتظاری می توانیم از Philip Mitchell Designs ببینیم؟

PM: یکی از جالب ترین اتفاقات ، فروشگاه / گالری سبک زندگی جدید ساحل شرقی در لوننبورگ است که شامل صنایع دستی محلی ، هنری ، عتیقه جات و مبلمان سفارشی است. در پاییز امسال من یک پروژه تزئین در Style at Home خواهم داشت! علاوه بر این ، من در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک شرکت املاک و مستغلات East Coast با تمرکز بر بهبود و پایداری هستم – بسیار هیجان انگیز!

KL: به زودی یک کتاب طراحی منتشر می شود. چرا آن را نوشتید و انتظار ما چیست؟

PM: من می خواستم اهمیت طراحی خانه هایی را منعکس کنم که نشان دهنده شخصیت و سبک صاحبان آن است. من خانه های زیادی را دیده ام که شما تصور نمی کنید چه کسی در آنجا زندگی می کند. این مانند رفتن به هتل است. من در کتاب “مجموعه داخلی”: اتاقهایی که داستانی را روایت می کنند (سپتامبر ۲۰۲۱ ، ریزولی) به شما نشان می دهم که چگونه با چیزهایی که دوست دارید زندگی کنید و چگونه آنها را در خانه خود جای دهید. این کتاب به خوانندگان نشان خواهد داد که چگونه میراث ها و مجموعه های خانوادگی را در سبک زندگی مدرن تری بگنجانند.

صفر

بیشتر توصیه های تخصصی فیلیپ را در “اتاقهای داخلی جمع شده: اتاقهایی که یک داستان را روایت می کنند” توسط فیلیپ میچل و جودیت نازاتیر پیدا کنید (ریتزولی ، سپتامبر ۲۰۲۱).

Source link

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

علت صدای شکم و راه‌های درمان سریع آن؛ چطور به قار و قور شکم پایان دهیم؟

خواندن مطلب بعدی ←

یک پالت خنثی مدرن برای حیاط منظره شما

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *