جاروی صنعتی سوییپر

جاروی صنعتی

 

جاروی صنعتی سوییپر : جارو های صنعتی در محیطهای شهری و صنعتی و محیطهای شهری و حتی در مدلهای کوچکتر در ساختمانهای اداری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند. ژاکت های صنعتی بسته به مدل خود عملکردهای مختلفی دارند و هر دستگاه توانایی پوشش یک محیط خاص را دارد.

عملکرد جارو صنعتی

چرخش برس ها در این دستگاه تمیز کننده صنعتی به گونه ای است که گرد و غبار و بقایای کوچک محیط را از طریق برس های کناری در دستگاه جمع می کند و سپس آنها را از طریق برس مرکزی به مخزن هدایت می کند. این دستگاه مکانیزه نظافت صنعتی قدرتمندترین ابزار برای نظافت حیاط و سطوح بزرگ و حتی کوچ است.

جاروی شهری سوییپر

با توجه به تقاضای روزافزون برای ژاکت های صنعتی و محبوبیت این دستگاه ها ، ژاکت در انواع مختلف موجود است و تفاوت در مدل های مختلف ژاکت وجود دارد. این اختلافات باعث تغییر کارایی دستگاه نظافت صنعتی می شود و شناخت انواع مختلف آن منجر به انتخاب صحیح دستگاه ضروری می شود. به همین دلیل ، در متن زیر ، قصد داریم این تفاوت ها و نکات مختلف را در مورد این دستگاه جهانی تمیز کردن صنعتی بیشتر بررسی کنیم.

طبقه بندی بر اساسسیستم اسکلتی عضلانی سوییپر جاروی صنعتی

سطوحی که باید با دستگاه تمیز کننده صنعتی تمیز شوند بسیار متفاوت هستند و لازم است با شناخت کامل از محیط و خصوصیات دستگاه بهترین مدل انتخاب شود. برای شناختن دستگاه ، یکی از مهمترین ویژگی هایی که باید در مورد آن اطلاعات کسب کنیم ، سیستم حرکت دستگاه است. انواع مختلف سیستم های حرکت جاروی در زیر توضیح داده خواهد شد.

۱) ژاکت باتری جاروی صنعتی

جاروبرقی محفظه باتری دستگاهی است که انرژی قسمتهای مختلف باتری را تأمین می کند. میزان آلودگی تولید شده در فضا هنگام کار دستگاه بسیار کم است و میزان صدای تولید شده هنگام روشن شدن دستگاه بسیار کم است. بنابراین در خانه انتخاب خوبی است.

۲) ژاکت بنزینی جاروی صنعتی

جاروی صنعتی بنزینی از سوخت های فسیلی به عنوان بنزین برای انرژی استفاده می کند ، بنابراین این دستگاه ها دارای مخازن سوختی هستند که دستگاه را از مدل های باتری بزرگتر می کنند. از طرف دیگر استفاده از این جاروبرقی خیابانی به مدت طولانی برای محیط های بزرگ و نظافت صنعتی امکان پذیر است.

۳) جاروی مکانیکی جاروی صنعتی

جاروبرقی فاقد موتور و باتری است و فقط بر روی نیرویی است که توسط کاربر وارد می شود. به دلیل ساختار ساده این تجهیزات هزینه های زیادی برای تعمیر و نگهداری و تعمیرات احتمالی وجود ندارد و با ساختاری ارگونومیک می توان از آن برای پاک سازی محیط با موانع زیادی مانند انبارها ، پارکینگ های کوچک و … استفاده کرد. علاوه بر این ، میزان آلودگی تولید شده در این دستگاه بسیار کم است و بنابراین وسیله ای ایده آل و سازگار با محیط زیست است.

اجزای مهم جاروی صنعتی

برخی از مهمترین اجزای جارو برقی عبارتند از:

۱) برس بزنید

یکی از مهمترین اجزای جاروبرقی برس است. مکانیسم عملکرد دستگاه به این صورت است که ذرات با عبور از آلودگی های کف ، توسط برس های دیسکی به محیط انتقال یافته و سپس توسط برس غلتکی V شکل و سیستم مکش به درون مخزن پرتاب می شوند. به همین دلیل ، عملکرد و کیفیت برس در این دستگاه بسیار مهم است. در زیر انواع برس و عملکرد آنها در جاروی صنعتی آورده شده است.

– برس های کناری

برس ها به صورت دیسک هستند و کار آنها جمع آوری گرد و غبار و بقایای محیط است. تعداد آنها نیز به ۳ برس افزایش می یابد. در کنار برس های جانبی ، یک شیر ورودی هوا نیز وجود دارد که از بالا رفتن گرد و غبار به فضا جلوگیری می کند.
– برس غلتکی یا مرکزی

وی وظیفه هدایت گرد و غبار و آوارهای جمع آوری شده و تمرکز آنها را در مخزن دارد و قادر به کار در جهت عقربه های ساعت و خلاف جهت عقربه های ساعت است. جمع شده در مخزن ، و همچنین توانایی فیلتر کردن با قدرت بسیار بیشتر

۲) مخزن زباله

مخزن تمیز کردن خیابان محلی است که قبل از فیلتر کردن ، گرد و غبار و آوار کوچک وجود دارد. تخلیه مخزن و تمیز کردن کامل آن از آلودگی ها بسیار مهم است. مخزن جاروی جاروی با سهولت کامل قابل تخلیه است که در برخی از مدل های جاروی به صورت دستی و در برخی به طور کاملاً خودکار تخلیه می شود.

مزایای استفاده از جاروی صنعتی ژاکت

استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی فرآیندهای نظافت در کارخانه ها ، مناطق شهری ، ساختمانها و غیره را بهینه می کند. و باعث افزایش بهره وری خواهد شد. دستگاه نظافت صنعتی (دستگاه نظافت خیابان) مزایای بسیاری مانند سایر ماشین آلات نظافت صنعتی به همراه خواهد داشت. در اینجا برخی از مزایای تمیز کردن آورده شده است.

مزایا
  1. بهبود چشمگیر در کیفیت تمیز کردن
  2. سرعت تمیز کردن سطوح را از هرگونه آلودگی کوچک و بزرگ افزایش دهید
  3. استفاده آسان به دلیل طراحی ارگونومیک
  4. از بازگشت آلودگی به محیط جلوگیری کنید ، زیرا دستگاه مجهز به فیلترهای قدرتمند است
  5. استفاده از دستگاه مکش مکش و جلوگیری از جمع شدن خاک هنگام تمیز کردن
  6. تأثیر مثبت سیستم مکش برس بر سلامت و ایمنی محیط و کارمندان
جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی : به عنوان یک وسیله تمیز کننده صنعتی موثر برای جمع آوری انواع گرد و غبار ، آلاینده ها و مواد سطحی استفاده می شود. امروزه استفاده از جاروبرقی صنعتی نه تنها در مناطق مسکونی ، بلکه در محیط های تجاری ، اداری و صنعتی نیز رایج است. اگرچه اساس کارکرد جاروبرقی های صنعتی عملکردی مشترک و یکنواخت است ، اما نوع عملکرد این جاروبرقی صنعتی در محیط های مختلف برای انجام عملیات مکانیزه نظافت صنعتی باعث شده که جاروبرقی های صنعتی دارای انواع مختلفی باشند.

جاروبرقی صنعتی چیست

جاروبرقی صنعتی  ابزاری نظافتی صنعتی متشکل از مخزن عملکردی است. جاروبرقی صنعتی دستگاهی کارآمد با کاربردهای مختلف برای تمیز کردن مکانیزه و جمع آوری انواع آلاینده ها و تجمع های سخت و جرمی ، گرد و غبار و انتقال مواد است. استفاده شده.

به کلیه جاروبرقی ها در دسته کارهای خانگی ، تجاری ، نیمه صنعتی ، صنعتی و صنعتی سنگین با دو جز main اصلی قدرت مکش و سرعت استفاده گفته می شود ، بنابراین هرچه قدرت مکش جاروبرقی صنعتی بالاتر باشد متناسب با این توانایی است. مواد سنگین نیز بسیار بیشتر است ، قدرت این جاروبرقی صنعتی برای جمع آوری ذرات سبک و گرد و غبار افزایش می یابد و همچنین سرعت تمیز کردن صنعتی را افزایش می دهد. قدرت مکش و سرعت جاروبرقی صنعتی برای هر جاروبرقی متفاوت است و با توجه به نوع کاربرد موتور و پمپ بر روی جاروبرقی سوار می شود.

اساس کار جاروبرقی صنعتی

اساس کارکرد جاروبرقی صنعتی عملکرد صحیح پمپ آن است. پمپ موجود در جاروبرقی صنعتی وظیفه انتقال هوای داخل مخزن به خارج را دارد. تخلیه هوای داخل مخزن منجر به افت فشار نسبت به محیط خارج می شود و بنابراین خلا نسبی در داخل مخزن ایجاد می شود و اختلاف فشار داخل و خارج مخزن منجر به باز شدن دهانه مکش خلا می شود. با سرعت بالا برای ایجاد تعادل. این حرکت سریع هوا از خارج به مخزن خلا باعث بلند شدن و حرکت سایر ذرات اطراف شده و آنها را به مخزن منتقل می کند.

قطعات جاروبرقی صنعتی

اگرچه استفاده مکرر از جاروبرقی های صنعتی باعث شده است که آنها از دستگاه های شناخته شده در جامعه باشند ، اما در واقع جاروبرقی های صنعتی از نظر ساختار پیچیده ترین پاک کننده های صنعتی هستند ، ما قسمت های مختلف جاروبرقی های صنعتی را ارائه خواهیم داد.

پمپ مکش جاروبرقی صنعتی

پمپ مکش مهمترین و کلیدی ترین قسمت جاروبرقی صنعتی به حساب می آید. همانطور که در قسمت قبلی ذکر شد ، عملکرد اصلی پمپ مکش تخلیه هوای داخل مخزن است. هرچه اختلاف فشار بین مخزن و خارج از آن بیشتر باشد ، حمل هوا دشوارتر و قدرت مورد نیاز بیشتر است.

بنابراین هر پمپ مکش به دلیل ساختار و ظرفیت کارایی تا حدی قادر به خلا vac مخزن است. هرچه مقدار تولید شده توسط پمپ بیشتر باشد ، تمایل ورود هوای خارج به مخزن بیشتر و سرعت هوا بیشتر است. این افزایش سرعت هوا ظرفیت بالاتری در جاروبرقی های صنعتی برای مکش مناسب مواد خواهد داشت ، به طوری که هر پمپ مکش دارای دو ویژگی مهم است که در زیر توضیح خواهیم داد.

قدرت مکش 

هرچه قدرت مکش بیشتر باشد ، توانایی آن در مکش مواد از نقاط دور یا مکش مواد با چگالی بالا بیشتر است. قدرت مکش معمولاً در جاروبرقی های صنعتی بر حسب میلی متر آب (mmH2O) بیان می شود. میلی متر آب در ارتفاعی است که مکنده می تواند آب را به صورت عمودی بمکد.

سرعت مکش

هرچه سرعت مکش در جاروبرقی یا جاروبرقی صنعتی بیشتر باشد ، حجم هوا و نسبت آب ورودی به مخزن در هر زمان بیشتر است. به همین دلیل ، سرعت مکش رابطه مستقیمی با سرعت عمل دارد. جاروبرقی ها معمولاً از یک متر مکعب در ساعت (متر مکعب در ساعت) برای بیان سرعت مکش استفاده می کنند.

موتور

موتور به عنوان مکانیزم محرک درایو شناخته می شود. وظیفه اصلی موتور حرکت پمپ و چرخش مداوم آن است. انواع مختلفی از موتورها برای جاروبرقی های صنعتی وجود دارد. توانایی کارکرد مستمر موتور مکش به طور مستقیم بر سرعت استفاده مداوم دستگاه تأثیر می گذارد و بنابراین توجه به نوع موتور هنگام انتخاب جارو برقی بسیار مهم است. امروزه اکثر جاروبرقی های صنعتی ، خانگی ، هتلی ، تجاری یا خانگی به موتورهای الکتریکی تک یا سه فاز مجهز هستند.

مخزن جاروبرقی صنعتی

مخزن خلاuum صنعتی محل جمع آوری مواد است. با توجه به اینکه مخازن جاروبرقی به طور مداوم در خلا relative نسبی قرار دارند ، داشتن سازه ای ساخته شده و مقاوم ضروری است. در غیر این صورت ، در هنگام مکش ، مخزن به دلیل فشار زیاد هوای خارج بر روی بدن مکش ، به سمت داخل خم می شود. هرچه قدرت پمپ مکش در خلا of مخزن بیشتر باشد ، به طور طبیعی به مخزن قوی تری نیز نیاز خواهد بود. علاوه بر مقاومت مخزن ، حجم آن نیز بسیار مهم است. اگرچه افزایش حجم مخزن منجر به افزایش جاروبرقی می شود ، اما در عوض به دلیل کاهش تعداد دفعات تخلیه مخزن ، سرعت کار را افزایش می دهد. جاروبرقی های صنعتی با مخازن بزرگتر برای تخلیه مداوم به موتور قدرتمندتر و پمپ مکش نیاز دارند.

فیلتر جاروبرقی های صنعتی

اساس فیلترها جداسازی ذرات از هوا است. برای این منظور از دو نوع فیلتر در جاروبرقی های صنعتی استفاده می شود.

فیلتر ورودی

فیلتر در قسمت مخزن قبل از ورودی پمپ مکش قرار می گیرد. وظیفه اصلی فیلتر جداسازی ذرات هوا و جلوگیری از ورود ذرات به پمپ است. ورود ذرات به پمپ علاوه بر اینکه باعث استهلاک زیاد و آسیب دیدگی می شود ، باعث انتقال این ذرات از محل خروجی پمپ مکش و توزیع مجدد آلودگی ها در محیط می شود. فیلترهای ورودی بسته به قدرت فیلتر کردن انواع مختلفی دارند.

فیلتر خروجی

این فیلتر در خروجی هوای پمپ قرار دارد و علاوه بر اینکه باعث می شود مقداری از مواد از فیلتر ورودی عبور کرده و پمپ را جذب کند تا آلودگی ها به محیط برگردند ، از ورود آهسته ذرات خارجی به خلا جلوگیری می کند.

 

شیلنگ و نازل جاروبرقی های صنعتی

جاروبرقی ها بسته به عملکرد و نوع مواد جمع شده می توانند از نازل ها و نازل های مختلف استفاده کنند. موادی با خاصیت الکترواستاتیک ، موادی با سایش زیاد و … از جمله عناصری هستند که نیاز به استفاده از نازل و نازل در جاروبرقی های صنعتی خاص دارند.

انواع جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی های صنعتی بسته به نوع پمپ ، موتور ، محفظه و فیلترها به انواع مختلفی تقسیم می شوند. مهمترین دسته جاروبرقی جاروبرقی خانگی ، جاروبرقی هتل ، جاروبرقی تجاری ، جاروبرقی نیمه صنعتی و جاروبرقی صنعتی است که هرکدام برای انجام عملکردهای خاص طراحی و ساخته شده اند.

جاروبرقی صنعتی: راهنمای و اشنایی با آن

جاروبرقی خانگی

جاروبرقی خانگی یک وسیله مکش است که با قدرت استثنایی خود در فضاهای مختلف گرد و غبار را می مکد و این زباله ها را از موتور قدرتمند خود به مخزن منتقل می کند. جاروبرقی خانگی از فیلتر نصب شده در داخل دستگاه برای جذب تمام آلودگی هوای ورودی استفاده می کند و در عوض هوای پاک شده را به محیط باز برمی گرداند.

جاروبرقی ها از انواع مختلفی تشکیل شده اند و کاربر سرویس با استفاده از این دستگاه می تواند به راحتی تمیزی به همراه آورد و نظافت به محیط زیست. نکته اصلی در مورد این دستگاه و کاربرد آن این است که اگر جارو برقی مجهز به استاندارد باشد ، به راحتی می توان از آن برای بهبود سلامت محیط استفاده کرد.

ویژگی های جاروبرقی خانگی

جاروبرقی خانگی وسیله تمیز کننده ای است که بدون استثنا در همه خانه ها استفاده می شود. در این بخش برخی از کاربردهای این دستگاه تمیز کننده ذکر شده است:
• زمان و انرژی تمیز کردن را کاهش می دهد
• تمیز کردن گرد و غبار با هوا و بقایای ریز و درشت
• ایجاد هوای تازه بدون ایجاد حساسیت و بدون آلودگی به کمک پمپ دستگاه

جاروبرقی تجاری

نظافت صنعتی راه حلی است که با روشهای سنتی تمیز کردن برای رفاه استفاده کننده از سرویس مخالف است ، به طوری که از نظر کیفیت و سرعت جمع آوری انباشتهای مختلف بسیار مثر است. جاروبرقی های تجاری به لطف استفاده از موتورها و پمپ های قدرتمند ، توانایی بالایی در انجام نظافت در مقایسه با جاروبرقی های خانگی و جمع آوری انواع آلاینده های موجود در محیط به بهترین شکل دارند.

استفاده از جاروبرقی تجاری در مدلهای مختلف انجام می شود ، بنابراین انتخاب جاروبرقی مناسب و توجه به نیازهای نظافت محیط تأثیر زیادی در انتخاب دستگاه مورد نظر دارد که باعث افزایش عمر دستگاه و بهبود کیفیت جاروبرقی. محیط های گسترده و در نهایت صرفه جویی در هزینه به دنبال دارد.

عملکرد جاروبرقی

عملکرد جاروبرقی تجاری همانند سایر جاروبرقی های صنعتی است به گونه ای که به دلیل فشار ایجاد شده در داخل مخزن در اثر جریان هوا ، آلودگی های موجود در سطوح را به راحتی از بین می برد و آنها را از محیط خارج می کند. هرچه ظرفیت پمپاژ دستگاه بیشتر باشد ، حجم آلاینده های هدایت شده به مخزن بیشتر خواهد بود. در برخی از مدل های پیشرفته ، جاروبرقی های تجاری مجهز به سیستم فیلتراسیون هستند. در حالی که در نوع دیگری از دستگاه های تمیز کننده صنعتی ، وظیفه فیلتر کردن به عهده کیسه جاروبرقی است که از پخش ذرات ریز گرد و غبار در محیط به بهترین روش جلوگیری می کند.

جارو صنعتی

 

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

واترجت صنعتی یا نیمه صنعتی  اشنایی با دستگاه

خواندن مطلب بعدی ←

بهترین سریال های نمایش خانگی ایرانی ۱۰ پرطرفدار

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *