تور خانه: فاب اجاره ای در کورک تاون ، تورنتو


این خانه برای همیشه خانه اش نبود ، اما طراح Laura Fremont قلب خود را – برای مدتی – به اجاره ای عالی در Corktown ، تورنتو داد.

طراح لورا فریمونت از آپارتمان دو طبقه سابق خود در یک خانه آجری تاریخی می گوید: “حتی با وجود تمام دیوارهای سفید ، به نظر اجاره ای نمی رسید.” او می گوید: “سنگ های تمام شده مدرن و صیقلی بودند ، بدون اینکه با معماری اصلی رقابت کنند.” از دیگر ویژگی های قابل توجه می توان به سقف های دارای ارتفاع دو ، دو فضای بیرونی و یک راه پله شیشه ای براق اشاره کرد.

گفته شد ، مانند هر اجاره ، باید تصمیم بگیریم که کجا هزینه کنیم و کجا پس انداز کنیم. او می دانست که او و همسرش سیمون یویا ، روزی به مکانی بزرگتر منتقل خواهند شد – افشاگری کامل: آنها قبلاً این کار را انجام می دادند تا ورود شادی آور دخترشون پیج را جبران کنند – اما لورا نمی خواست اجاره خانه مثل این احساس شود یک اتاق هتل هم هست. در عوض ، او یک انتخاب منطقی را برای طراحی برای زمان حال ، اما با نگاه به آینده انتخاب کرد.

لورا ابتدا ابعاد را بررسی کرد. “بعید به نظر می رسید که در خانه بعدی خود سقف های بلند شده و فضای دو برابر فضای بیرونی داشته باشیم ، بنابراین هزینه سقف ها و مبلمان فضای باز را کاهش دادم. و من ارزان و شاد روی فرش ها رفتم. ” برای وسایلی که احساس خوبی دارند ، لورا بیشتر هزینه می کند. “من و شوهرم کارهای هنری را جمع آوری می کنیم و آنها را به هر کجا که برویم حمل می کنیم ، بنابراین روی قطعات جدید سرمایه گذاری می کنیم.” دو صدا باعث افزایش نشاط محل می شود: اول ، چون او دوست دارد در رختخواب بخواند ، لورا روی تخته نرد تودوزی شرط بندی کرد. دوم ، او با یک مبل سفارشی رفت ، زیرا در آنجا زن و شوهر شب راحت بودند. برای رنگ ، لورا لوازم جانبی آبی را با سایه های صورتی ، لنگر داده شده با خاکستری دودی و سیاه ارائه داد. در صورت لزوم ، او بداهه می گوید. “وقتی در اتاق ناهار خوری رنگ بیشتری می خواستم ، مقداری شراب ریختم ، آبرنگ ها را بیرون آوردم و برخی از آثار هنری را برای دیوار نقاشی کردم!” نتیجه نهایی نشان می دهد که اگر اجاره لزوماً یک تعهد طولانی مدت نیست ، قلب خود را به آن وارد کنید ، دشوار نیست – یا گران است – تبدیل اجاره به خانه شما.

صفر

عکس: والری ویلکوکس طراحی: Laura Fremont Design | آمبرلا ، Wayfair. SOFA ، صندلی ، میز کافه ، HomeSense. اثاثه یا لوازم داخلی و خیاطی هوا ، شرکت پایین و پر کانادایی بالش های FIRM ، Primavera Furnishings Inc. صندلی های پلاستیکی ، میز و صندلی های بالکن ، IKEA. جدول کنسول ، CB2.

لورا که حیاط را با جعبه های بالش سفارشی با لهجه زیبا می کند ، می گوید: “عرشه پشت بام مانند بهشت ​​بالای درخت بود.” میز قهوه با شیشه برای قفسه ذخیره سازی اضافی آن انتخاب شده است ، در حالی که صندلی های پلاستیکی مناسب و نوار فلزی گزینه های مراقبت آسان هستند یک بیسترو کوچک تاشو ، که توسط خانه قبلی لورا راه اندازی شده بود ، در نمای خارجی آپارتمان به بهره برداری رسیده بود: بالکن مقابل آشپزخانه.

صفر

عکس: والری ویلکوکس طراحی: Laura Fremont Design | POUF ، IKEA. VASE ، اشیاine خوب Vintage.

لورا نمی خواست از روکش های مدرن شیشه و چوب چیزی کم کند. وی گفت: “اما ما به مکانی برای قرار دادن کلیدها و عینک های آفتابی نیاز داشتیم.” این میز کاملاً مناسب بود اما چوبی تیره بود. “من آن را سفید پاشیدم و دستگیره های تزئین شده آن را برداشتم. هنوز هم سنتی است ، اما pouf آن را به روز می کند. “

صفر

عکس: والری ویلکوکس طراحی: Laura Fremont Design | RATTAN LIGHT ، Wayfair ؛ CANOPY و سخت افزار سفارشی ، استودیوی روشنایی خانگی. MIRROR ، یافته های تزئینی Decorum. ماسا ، موربا صندلی ، جعبه و لوله. بوفه ، مبلمان سرپناه. ART ، کیم رمپل (قطعه بزرگ کنار آینه) ، گالری بوم؛ طراحی توسط لورا فریمونت (چهار قطعه کوچک). FRAMING ، Elgin Picture & Frame. RUG ، نارون غربی. VASE (روی میز) ، Absolutely Inc.

لورا درباره چالش تزئین یک اتاق نشیمن-پذیرایی باز می گوید: “برای اینکه میز ناهار خوری در دریای چوب سخت شناور نشود ، آن را روی فرش قرار می دهم.” آینه منحنی و صندلی های بیسترو فرفری بوفه خطی را جبران می کنند. آبرنگ های موقت لورا جلوه ای شخصی به آینه بخشید. “رنگ های موجود در هنر دیوار بسیار شاد بودند و با فرش مطابقت داشتند – که من قصد آن را نداشتم!” نوارهای روبان مشکی.

صفر

عکس: والری ویلکوکس طراحی: Laura Fremont Design

لورا می گوید: “من دوست دارم تکه ها را لایه لایه کنم و مثل سربازها آنها را در یک ردیف قرار ندهم. برای افزودن ابعاد ، از زنگهایی که قبلاً در اتاق بودند استفاده کردم و رنگهای آبی و دودی با کاسه ، گلدان و هنر را انتخاب کردم. توصیه منطقی او؟ این طراح می گوید: “نگران قطعات ناقص نباشید”. “این هنر سالها پیش قطعه ای از نارون غربی است که دارای قاب های مقعر است.

صفر

عکس: والری ویلکوکس طراحی: Laura Fremont Design | FIREPLACE COLOR ، توری Chantilly OC-65 ، بنجامین مور. ART (بالای شومینه) ، گلدان آبی جامد (روی شومینه) ، West Elm. لیوان (روی شومینه) ، بالشهای محکم (روی مبل) ، سقف (روی نیمکت) ، Elte Mkt. SOFAS ، صندلی ها ، مبلمان سفارشی Silva. پارچه SOFA ، Threadcount Inc. پارچه استول ، Primavera Furnishings Inc. RUG ، گنجینه های بافته شده کلی وارستلر بالش IKAT ، کراوات. بالش بره مغولی ، Absolutely Inc. Velvet OTOMAN ، مقاله.

پالت این اتاق از آثار هنری و فرش الهام گرفته شده است. چهار صندلی و صندلی های راه راه از خانه سابق لورا با شومینه مدرن ابدی به نظر می رسند. مبل سفارشی با بالش های آبی و صورتی پوشانده شده بود. “ما بین این کاناپه سرمه ای در برابر یک میز قهوه بحث کردیم ، اما واقعیت این بود که ما تلویزیون زیادی تماشا کردیم ، بنابراین گزینه مناسب را انتخاب کردیم.”

صفر

عکس: والری ویلکوکس طراحی: Laura Fremont Design | میزهای ریه ، مبلمان گاف. خشک کن ، پوکت ، تقلب ، ایکیا. پرتاب تخت ، بالش راه راه Etsy ، Elte Mkt. بالش را پنهان کنید ، عاشق طراحی شوید. فوم ، مبلمان سفارشی Silva BAKED FABRIC، Primavera Furnishings Inc. ART ، تونی کوکوس (کنار پنجره) ؛ کوبی کروز (بالای کمد) ، گالری بوم ؛ (بالای تخت) ، آنگوس و کمپانی. RUG ، نارون غربی.

راه حل های ذخیره سازی در هر مکانی خصوصاً هنگام اجاره مورد استقبال قرار می گیرند. لورا می گوید: “ما به جای هزینه ذخیره سازی ، تخت را با بلوک بلند کردیم و سطل های زباله زیر آن گذاشتیم و همه چیز را با دامن روی تخت مخفی کردیم.” او با فشار دادن دو میز انتهایی یک دراور را بداهه ساخت. هنر برای زوجین مهم است و لورا می داند که یک مجموعه هنری راهی عالی برای رساندن شخصیت به دیوارهای سفید اجاره ای است. قطعه بزرگ اینجا یک سرمایه گذاری بود. لورا می گوید: “تماشای آن از روی تخت زیباست.”

صفر

عکس: والری ویلکوکس طراحی: Laura Fremont Design | فولاد ، گلدان ، مصنوعات اجسام خوب. ART ، ایزابل ترودل-بنوا ، گالری بوم. حوله دستی ، زنجبیل.

“صندلی اکریلیک یک محصول پرنعمت است. من آن را با چرم سفید تودوزی کردم ، بنابراین شیک است اما خنثی است. ” “من می دانستم که می توان آن را به راحتی به خانه ای آینده منتقل کرد.” آنها با افزودن هنرهای دیواری ، حوله های لوکس و چند گلدان ، حمام شیک را با آینه خود مجهز کردند که مجهز به یک کابینت دارویی مخفی مناسب است که فضای بیشتری برای ذخیره سازی فراهم می کند .Source link

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *