تمیز کردن و چند راه حل برای بهم ریختگی خانه

تمیز کردن و چند راه حل برای بهم ریختگی خانه

۴ نکته قابل تمیز کردن برای دوری از بهم ریختگی خانه خانه

بهم ریختگی خانه : از اینکه از شر هر چیزی خلاص شوید ، متنفر هستید ، زیرا اگر بعداً به آن احتیاج دارید ، چه می کنید؟ با این حال ، اگر به آن احتیاج داشتید ، هرگز آن را در بین سایر مواردی  آنها نگه داشته اید پیدا نمی کنید. (و ، سلام ، چنین چیزی به عنوان بهم ریختگی خانه خوب است . )

اکنون زمان آن رسیده است که برخی از راهبردهای تمیز کردن و سازماندهی استراتژیک (را بخوانید:  ) ، بنابراین می توانید زندگی را برای خودتان راحت تر کنید – بدون این که خود را وسط بهم ریختگی خانه ببینید .

# ۱ کمد حمام خود را تمیز کنید

بهم ریختگی خانه : این مکان خوبی است تا بتوانید تمیز کردن خود را انجام دهید. این پروژه خیلی بزرگ نیست و پروژه ای بسیار کم برای ایجاد فضایی بیشتر  .

داروهای منقضی شده و لوازم آرایشی منسوخ شده می توانند برخی از فضاها جدی در حمام را به خود اختصاص دهند و حتی اگر واقعاً از آنها استفاده کنید می تواند برای سلامتی شما نیز خطرناک باشد.

# ۲ تمیز کردن فقط یک اتاق

بهم ریختگی خانه : یک اتاق را انتخاب کنید فقط یکی. و وقت خود را در آنجا بگذرانید. در هر کمد و کشو نگاه کنید و هر چیزی را که می توانید دور بیندازید البته وسائلی که نیاز ندارید ، بازیافت یا اهدا کنید.

هدف این نیست که تا حد ممکن به چیزهای کمتری ختم شوید ، بلکه چیزهای کمتری داشته باشید – و فضای کمی بیشتر در فضای ذخیره سازی خود داشته باشید.

اگر این وسایل را دارید که هنگام اتمام اتاق دیگر اتاق خود را حل کنید ، بسیار جذاب است. اگر اینطور نیست ، هفته آینده ، ماه آینده ، سال بعد.

#  ۳ مراقب وسایل تکراری باشید (و از آنها خلاص شوید)

در حالی که به دنبال کمد ها هستید  ، حتما با متوجه شده اید که خیلی از وسائل ها در خانه تکراری هستند و شاید نیاز چندانی نداشته باشید پس انها را جمع اوری کنید

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

نحوه ساخت تنور نان و پیتزا در فضای باز

خواندن مطلب بعدی ←

وضعیت شهرستانهای کشور از لحاظ ابتلا به کرونا منتشر شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *