بیاموزید که چگونه داریل کارتر عتیقه ها را سبک کرده است


طراح داریل کارتر در مورد چگونگی جلوه دادن عتیقه های گرانبها به روز و مدرن.

صفر

عکس: گوردون بیل

وکیل ، که طراح داریل کارتر شد ، با رویای زندگی می کند – رویای او ، یعنی ایجاد فضاهای زیبا. داریل از شرکت طراحی و بوتیک خود در واشنگتن ، خود را وقف علاقه خود به طراحی در طول زندگی خود کرده است ، محیطی زیبا و جاودانه برای مشتریان خصوصی ایجاد کرده است ، و همچنین مبلمان منزل را به سبک خودش طراحی کرده است. ما برای دریافت راهنمایی در مورد چگونگی ترکیب مبلمان سنتی در خانه های خود – منهای عامل خفه کننده – برای ظاهری مدرن که آرام اما پیچیده است ، مراجعه کردیم.

صفر

عکس: گوردون بیل طراحی: داریل کارتر

KL: شما کار حرفه ای خود را برای کار در زمینه طراحی کنار گذاشتید. آیا طراحی همیشه مورد توجه بوده است؟

DC: من پشیمان نیستم که قانون خود را به پایان رسانده ام. این یک اصل اساسی است و ملاحظات حقوقی متعددی دارد که شیوه طراحی مانند من به طور معمول با آن روبرو می شود. من تا آنجا که به خاطر دارم طراحی را تعیین کردم.
به یاد دارم که از همان دوران کودکی اسباب کشی می کردم. اگر هنگام بیرون آمدن من به عنوان تنبیه به اتاقم اعزام می شدم ، اتاق بهتر می شد ، اگر طراحی مجدد انجام نمی شد – کار کوچکی نیست ، زیرا تمام کاری که من با آن کار کردم تخت دو نفره و یک صندوق کشو بود. حدس می زنم می توانید بگویید این استعدادی است که من از جوانی داشتم.

KL: کار شما حداقل اثر و حداکثر علاقه را متعادل می کند. چگونه به این تعادل می رسید؟

DC: یک وسوسه عمومی برای قرار دادن چیزی روی هر دیوار برهنه وجود دارد. در برابر او مقاومت کنید. کمتر اشیاء اندیشیده شده ، مبلمان ، آثار هنری و غیره ، هنگامی که فضایی برای تنفس دارند ، به ویژه در فضاهای کوچکتر ، تأثیر بیشتری دارند. از خریدهای ناگهانی خودداری کنید ، زیرا معمولاً مقصر این آشفتگی هستند.

صفر

از چپ به راست تخت و مبلمان سایبان فلزی در تصویر زیر ، توسط داریل کارتر برای فرزکاری مبلمان جاده ای از Baker Furniture طراحی شده است. Gwenwood HANING LIGHT ، طراحی شده توسط داریل کارتر برای شرکت The Urban Electric Company.

KL: شما محصولات زیادی را برای خانه طراحی می کنید. تنها چیزی که شما تمایل دارید در هر فضای داخلی قرار دهید چیست و چرا؟

DC: من عاشق وسایل روشنایی هستم و گوونوود از مجموعه من با The Urban Electric Company شخصی است و اغلب متناسب با فضاهای مختلف از تخت خواب تا جزایر آشپزخانه است. ترکیبی از میله های ساختار یافته و سایه کتان آویزان ، ترکیبی از سخت و نرم را ایجاد می کند ، که به تعادل محتاطانه داخلی فضای مجلل اتاق کمک می کند.

صفر

رنگ ، نمک CC5 ، Farrow & Ball.

KL: فضای داخلی شما از سفید ، قهوه ای و سیاه بسیار گرم استفاده می کند. هنگام کار با دکوراسیون خنثی رنگ دیوار شما چیست؟ آیا دیوارها همیشه سفید هستند؟

DC: پالت های رنگی من معمولاً خنثی هستند – اما خنثی به معنی سفید یا بژ نیست. شاید من از آوردن رنگ به یک اتاق شگفت آور خوشحالم ، اگرچه رنگها کم رنگ هستند. رنگهای روشن که از اتاقی به اتاق دیگر تغییر می کنند ، به ویژه در فضاهای کوچک ، می توانند مانند یک ایستگاه سخت در هر اتاقی به نظر برسند.

داشتن کلید عمومی در راهپیمایی اتاق ها ایمن تر است. به همین دلیل من معمولاً یک پالت خاموش را ترجیح می دهم که به شما امکان می دهد تمام رنگ خانه را بریزید. دو رنگی که بیشتر از همه استفاده می کنم عبارتند از Farrow & Ball’s All White 2005 ، که سفید گرم بدون سایه های سرد آبی است ، و نمک CC5 ، که رنگ سفید تازه و تمیزی را ارائه می دهد – این یک رنگ عالی است که به چوب های تیره تر تن می دهد. ظاهر شدن در اتاقی

صفر

عکس: گوردون بیل طراحی: داریل کارتر

KL: شما متخصص در ترکیب عتیقه جات در فضاهای مدرن هستید. راز چیست؟

DC: من تمایل دارم ترکیبی از اشکال مدرن و قدیمی را به خوبی ویرایش کنم. برای دستیابی به تعادل ، من تمایل دارم که اشکال بسیار ساده و با ارزش زمان را برعکس مبلمان و لوازم جانبی عتیقه-اما نسبتاً ساده-قرار دهم. به عنوان مثال ، مبل یا میز قهوه با روکش تمیز ، مانند سبک پارسون ، با عتیقه های کلاسیک تر مخلوط شده است ، راه خوبی برای ایجاد تعادل در اتاق است. برای منسوجات ، من تمایل دارم از پالت های خاموش خنثی استفاده کنم ، زیرا معمولاً دوام بیشتری دارند و بیشتر از روندهای گذرا زندگی می کنند.

صفر

عکس: گوردون بیل طراحی: داریل کارتر

KL: آیا می خواهید کسی در پایان روز وقتی وارد خانه شما می شود چه احساسی داشته باشد و آیا می توانید نحوه دستیابی به آن را به ما بگویید؟

DC: به نظر من ، موفق ترین محافل یک چیز مشترک دارند – هنگامی که وارد می شوید ، احساس آرامش می شود. کیفیت حمل و نقل وجود دارد که شما را از همه چیز منحرف می کند. عناصری که می توانند این احساس را ترویج دهند فراتر از مبلمان هستند. به سادگی روشن کردن چراغ های کم نور می تواند همه چیز را تغییر دهد.Source link

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *