بهره مندی از تجهیزات مکانیزه ضدعفونی زمین با جدیدترین متد اسکرابر

اسکرابر

اسکرابر چه کاربردی دارد؟

امروزه که ضدعفونی سطوح از جمله کف زمین اهمیت بالایی یافته است، بسیاری از مراکز مهم همچون بیمارستان‌ها، مکان‌های عمومی و… نیازمند دستگاه زمین شوی هستند. قاعدتاً شستشو با دستگاه‌های مخصوص زمین شویی از نظر بهداشتی بهتر از شستشوی دستی افراد می‌باشد. برای ضدعفونی اساسی زمین دستگاه اسکرابر یکی از بهترین گزینه‌های انتخابی خواهد بود؛ چرا که استفاده از این دستگاه برای شستشوی زمین مزیت‌های فوق العاده‌ای به همراه دارد. این دستگاه که اختصاصاً برای شستشوی زمین به کار برده می‌شود، در شرایط کرونایی کنونی کشور بسیار مؤثر و کاربردی بوده است. بنابراین اگر هنوز با مزیت‌های این دستگاه خاص آشنا نشده‌اید، لازم است که ادامه‌ی این مطلب را بخوانید.

مزیت‌های استفاده از اسکرابر را بدانید!

به طور کلی این دستگاه برای امکان مختلفی قابل استفاده می‌باشد که کف زمین آن از جنس سنگ، سرامیک، اپوکسی و… باشد. از جمله مهم‌ترین مزایای استفاده از اسکرابر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این دستگاه کفشو بسیار سریع عمل کرده و نیازمندی به نیروی کار انسانی را کاهش می‌دهد.
  • شستشوی زمین با استفاده از این دستگاه زمین شوی موجب صرفه جویی در انرژی و آب خواهد شد.
  • کار کردن با دستگاه بسیار راحت بوده و اپراطور به آسانی می‌تواند به تکنیک‌های استفاده از دستگاه مسلط شود.

به وضوح روشن است ک خرید اسکرابر یا استفاده از دستگاه برای بیمارستان‌ها، هتل‌ها، باشگاه‌ها، مراکز آموزشی، کارخانجات، ادرات و… یک ضرورت محسوب می‌شود. ضدعفونی سطوح با خرید این دستگاه نه تنها کار خسته کننده‌ای نخواهد بود، موجب آرامش خیال در شرایط کرونایی حال حاضر هم خواهد شد.

دستگاه اسکرابر چند مدل دارد؟

اطلاع داشتن از چند موضوع مهم برای خرید این دستگاه شستشوی موجب می‌شود که انتخاب درست تری داشته باشید. تولید کنندگان اسکرابرها را در دو مدل تولید و عرضه کرده‌اند که هریک قابلیت‌های خاص خود را دارند. این دو نوع از دستگاه کفشو عبارت هستند از:

  1. دستی: یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های اسکرابر نوع دستی آن است که با هدایت اپراطور کار می‌کند و برای محیط‌ های با فضای کوچک یا سربسته مناسب خواهد بود. از جمله مزیت‌های این مدل می‌توان به کم حجم بودن آن اشاره کرد که موجب سهولت در استفاده‌ برای کف منازل نیز می‌شود. اسکرابر‌های دستی خود در دو مدل برقی و باطری‌دار تولید شده که بسته به نیاز خود می‌توانید آن را خریداری کنید.
  2. سرنشین دار: مسلماً خرید اسکرابر سرنشین‌دار برای اماکن با وسعت زیاد بسیار مناسب بوده و عموماً در امکان مذهبی همچون حرم ائمه (ع) مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه سرنشین دار مانع خستگی اپراطور دستگاه شده و استفاده از آن بسیار آسان و راحت می‌باشد. قیمت این دستگاه به نسبت مدل دستی کمی بیشتر است؛ چرا که مزیت‌های بیشتری دارد.

 

بهترین اسکرابر‌ها را از فلامک ماشین بخرید!

اگر با مطالعه‌ی مطالب فوق تصمیم به خرید دستگاه شستشوی زمین گرفتید، برای خرید سراغ فلامک ماشین بروید که از سال ۱۳۷۳ در این زمنیه فعالیت تخصصی دارد. این مجموعه بهترین دستگاه‌های اسکرابر را برای خرید مشتریان خود ارائه می‌کند و امکان خرید به صورت اینترنتی را نیز فراهم کرده است. با ورود به وبسایت فلامک ماشین می‌توانید اطلاعات خود را درباره این دستگاه و نحوه کار با آن افزایش دهید و با دریافت مشاوره پیش از خرید بهترین خرید را تجربه کنید. با محصولات فلامک ماشین ضدعفونی زمین راحت‌تر بوده و همواره از احساس پاکیزگی و تمیزی لذت خواهید برد….

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

هالی، جولی گیلیان سبک در خانه

خواندن مطلب بعدی ←

JennAir لوکس مدرن را ارائه می دهد: مجموعه ای از رویدادها برای زندگی کمی.

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *