بهترین نوع ماسک صورت برای استفاده در پرواز

بهترین نوع ماسک صورت برای استفاده در پرواز  : سفر برای تعطیلات؟ در اینجا نحوه تشخیص اینکه آیا نوع ماسکی که استفاده می کنید بهترین محافظت ممکن را در طول پرواز از شما ارائه می دهد، آمده است.

بهترین انواع ماسک برای محافظت در برابر COVID-19 درجه پزشکی هستند که توسط ASTM تایید شده و توسط FDA تایید شده است.
همه گیری COVID-19 تأثیر مخربی بر سفرهای هوایی داشته است. بر اساس گزارش شرکت اطلاعات بازار و مصرف کننده Statista ، پس از شروع شیوع ویروس در سال ۲۰۲۰، تعداد مسافران جهانی از بیش از ۴.۵ میلیارد به تقریبا ۱.۷۶ میلیارد کاهش یافت.

بهترین ماسک صورت برای covid ؟ 

با این حال، گزارش‌ها نشان می‌دهد که صنعت خطوط هوایی شروع به جهش کرده است، به ویژه سفرهای تفریحی، که کارشناسان می‌گویند حتی سریع‌تر از آنچه انتظار داشتند بازمی‌گردند.

با این حال، از آنجایی که افراد بیشتری برای تعطیلات به سفرهای هوایی بازمی‌گردند، ممکن است سوالات زیادی در مورد اینکه چگونه می‌توانند با خیال راحت این کار را انجام دهند، از جمله اینکه چه نوع ماسک‌هایی برای استفاده در هواپیما بهتر است، داشته باشند.

در اینجا کارشناسان پزشکی و مسافرتی می‌گویند که باید در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که ماسکی که در پرواز بعدی خود می‌زنید می‌تواند بهترین محافظت را به شما ارائه دهد.

همه ماسک ها یکسان نیستند

، MT (ASCP)، CIC، CIE، مدیر پیشگیری و کنترل عفونت سیستم بیمارستان متدیست هیوستون در هیوستون، تگزاس، گفت که اساساً دو نوع ماسک وجود دارد که در دسترس مصرف‌کننده معمولی است: پارچه قابل استفاده مجدد و یکبار مصرف.

مدیر پیشگیری گفت: کیفیت ماسک های پزشکی قابل استفاده مجدد از ابتدای همه‌گیری به شدت بهبود یافته است. بسته به [ساخت] و تناسب، برخی از ماسک های پزشکی به همان اندازه ماسک های یکبار مصرف با کیفیت بالا در محافظت در برابر انتقال COVID-19 عمل می کنند.

در حالی که ماسک‌های پارچه‌ای انتقاداتی را در مورد اینکه واقعاً چقدر مؤثر هستند، تجربه کرده‌اند، مدیر پیشگیری گفت که بسیاری از تولیدکنندگان اکنون شروع به انجام آزمایش‌هایی برای اثبات اثربخشی خود در فیلتر کردن ذرات کرده‌اند.

او گفت که یک قانون سرانگشتی خوب این است که مطمئن شویم آزمایشات خود را از طریق یک آزمایشگاه مستقل تایید شده با شهرت خوب انجام می دهند.

به گزارش مدیر پیشگیری، علاوه بر ماسک های پزشکی، انواع ماسک های مورد تایید سازمان بهداشت جهانی قابل قبول است .

بهترین نوع ماسک صورت برای استفاده در پرواز

بهترین نوع ماسک صورت برای استفاده در پرواز  وی گفت که بهترین انواع آن درجه پزشکی است که توسط ASTM تایید شده و توسط سازمان غذا و دارو (FDA) تایید شده است. ASTM ماسک‌های درجه پزشکی را در سه سطح رتبه‌بندی می‌کند: ۱، ۲، و ۳. هر چه سطح رتبه‌بندی بالاتر باشد، محافظت بهتری ارائه می‌کند.

وی گفت که برخی از ماسک های درجه پزشکی در بازار برای مصرف کنندگان عمومی موجود است.

وی افزود: ماسک های بهتر، ماسک هایی هستند که از سه یا چهار لایه مواد ساخته شده باشند.

ماسک های n95

علاوه بر این، ماسک هایی مانند ماسک های KN95 یا ماسک های تنفسی N95منبع مورد اعتماد.

او توضیح داد: «این ماسک‌ها برای اکثر مکان‌های عمومی ضروری نیستند.

آنها برای فیلتر کردن ۹۵ درصد ذرات طراحی شده اند و معمولاً توسط پرسنل مراقبت های بهداشتی در محیط های پرخطر استفاده می شوند.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

فنگ شویی ثروت در مغازه

خواندن مطلب بعدی ←

قانون پرستاری سبک در خانه

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *