خواه فقط تلویزیون تماشا کنید و یا دوستانتان را برای جبران وقت از دست رفته داشته باشید ، اتاق نشیمن شما مکانی مناسب برای زندگی است. مبل های Cozey با طراحی های مدرن و جدید و (صدها تنظیم) با قابلیت تنظیم ، انتخاب بهترین گزینه در فضای شما را آسان می کند – و هنگامی که بخواهید آن را تکان دهید لذت ببرید

همه چیز در مورد جریان است

مردم باید در فضایی احساس راحتی کنند. ورودی ها یا مسیرهای دیگری را که باید وارد و از اتاق خارج شوید مسدود نکنید. اطمینان حاصل کنید که فضای کافی برای راه رفتن دارید ، حداقل دو فوت فاصله بین مبل و سایر مبلمان باقی مانده و آزادی در باز شدن کابینت ها ، درها و پنجره ها را رها می کنید.

مبلمان مناسب را انتخاب کنید

برای استراحت به مکانی راحت نیاز دارید. فرض کنید در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید. یک مبل بزرگ تمام فضا را اشغال می کند و به همین ترتیب یک مبل کوچک در فضای باز گم می شود. قبل از خرید نوار اندازه گیری را بیرون آورده و اندازه گیری ها را بررسی کنید. اگر نقشه طبقه باز داشته باشید ، این بخش می تواند به فضای جدا شده و اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری یا محل کار کمک کند. و اطمینان حاصل کنید که مبلمان شما جلوی ویژگی های معماری مانند شومینه یا پنجره ها را نمی گیرد.

به نحوه استفاده از مبل خود بیندیشید

هنگام تصمیم گیری در مورد مبل ، به نحوه استفاده از این مبلمان فکر کنید. آیا افراد زیادی دارید یا دوست دارید هنگام تماشای سریال مورد علاقه خود متفرق شوید؟ این جایی است که یک مبل قابل تنظیم می تواند واقعاً خوب کار کند. نگاهی به بخشهایی با واحدهای مدولار بیندازید که می تواند به روشهای مختلف متناسب با سبک زندگی شما سفارشی شود. اگر از خانه کار می کنید ، هنگام تماس یا از طریق کامپیوتر ، مبل راحتی با پشتیبانی کافی تهیه کنید.

۳ راه سریع برای روشن کردن آن

احساس نکنید که باید برای همیشه با یک نگاه در اتاق نشیمن خود زندگی کنید. با انتخاب هوشمندانه می توانید به سرعت و به راحتی در اتاق مورد علاقه خود ظاهر تازه ای پیدا کنید.

۱٫هممم ، چیز دیگری است. در صورت خرید مبلمان مدولار ، جابجایی ماژول ها برای ظاهری متفاوت آسان است. در واقع ، این امکانات عملاً بی پایان هستند.

۲٫ چیزی بدست آورید. در بعضی موارد ، واقعاً کمتر بیشتر است. ممکن است برخی از وسایل جمع آوری شده یا وسایل کوچک خود را به قسمت های دیگر خانه خود منتقل کنید. یا شاید برخی از بی نظمی ها را برطرف کرده و اهدا and چیزهایی را که دیگر نیازی به آنها ندارید در نظر بگیرید. این باعث می شود فضا بزرگتر به نظر برسد.

۳٫ تغییر رنگ. مخلوط کردن و تطبیق سایه ها ، الگوها و بافت ها. سراغ یک فرش جدید ، پرتاب ، بالش تزئینی بروید – یا کارهای هنری جدید را به دیوارها آویزان کنید.

صفر

پرسش و پاسخ

من رنگ و الگوها را دوست دارم – چه پارچه ای برای مبل خود بگیرم؟

انتخاب یک ظاهر مدرن با رنگ خنثی روشن یا تیره برای مبلمان بزرگ مانند مبل آسان است. به خاطر داشته باشید که مواد طبیعی در زیر نور شدید آفتاب محو می شوند ، بنابراین اگر مبل نزدیک پنجره خواهد بود پارچه ای مصنوعی انتخاب کنید. به دنبال روکش بالش هایی باشید که به راحتی در محل تمیز شوند. و به دنبال شرکتی باشید که در پشت محصول خود قرار دارید: به عنوان مثال مبل های دنج اگر شما قادر به از بین بردن لکه نیستید ، یک سری روکش جدید برای شما ارسال می کنند.

چگونه مبل را از در کوچک و پله هایم بالا بیاورم؟

به طراحی مدولار نگاه کنید ، که می تواند در بخشهایی ارائه شود ، یعنی. صندلی ها و شانه ها در جعبه های مختلف بسته بندی شده است – می توانید برای سهولت کار آنها را در خود بیاورید یا از شریک زندگی یا دوست خود کمک بگیرید. و شما مجبور نیستید هزینه تحویل را پرداخت کنید ، به دنبال تولید کننده ای باشید که این هزینه ها را تحمل کند.

راهنما – من با ابزار راحت نیستم!

نگران نباشید ، یک مبل و سایر وسایل را با مونتاژ آسان و بدون ابزار انتخاب کنید ، که در آن قطعات کلیک کرده و در جای خود کلیک کنید تا در حدود ۲۰ دقیقه مونتاژ شود. و این مفید است اگر بخواهید پیکربندی را هر وقت خواستید تغییر دهید.

مهمترین چیست؟

اطمینان حاصل کنید که فضای کافی در اتاق نشیمن خود دارید. هیچ چیز بدتر از این نیست که مجبور شوید چند نفر از دوستان خود برای دیدن فیلم و فکر کردن روی آنها صندلی های آشپزخانه را حمل کنید: یک خانواده می تواند در آینده رشد کند.

ببینید چند نفر به یکباره روی کاناپه نشسته اند. یک صندلی عاشقانه برای دو نفر دنج است ، اما به دنبال مبل های مدولار باشید تا بتوانید یک صندلی عرشه ، گوشه یا عثمانی اضافه کنید. به همین دلیل مبل های کوزی منطقی به نظر می رسند. شما می توانید با یک مبل ساده شروع کنید و برای یک بخش سفارشی اضافه کنید ، آنها تنظیمات مختلفی را ارائه می دهند. و می توانید از خرید خود احساس خوبی داشته باشید – مبل های کوزی یک شرکت کانادایی است!Source link

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *