بازگشت به طبیعت سبک در خانه


بافتها و رنگهای طبیعی به سبکی آرام و آرام صحنه ای را ایجاد می کنند که به اندازه قدم زدن در جنگل آرام است.

به نظر می رسد در نگاه اول ، این خانه تازه ساخته شده در نزدیکی اتاوا همه اینها را دارد: سقف های بلند ، معماری کلاسیک و اتاق های باز و متناسب با لطافت آفتاب. اما طرح باز وی چالش هایی را برای صاحبان خانه ایجاد می کند. با وجود همه چیزهایی که در هرجای دیگر دیده می شود ، چگونه می توانید مناطق مختلفی را تعریف کنید در حالی که یک خانه دنج و دنج – نه غاری – ایجاد می کنید؟ و با داشتن یک خانواده که شامل سه کودک خردسال فعال است ، چگونه امور را منظم و منظم نگه دارید؟

برای دریافت پاسخ ، خانواده به ساشا لافلر از West Of Main Design مراجعه کردند. این بازسازی ، که او ، تیمش و سازنده آن (EQ Homes) انجام داده اند ، از یک پالت کم رنگ و بافت طبیعی الهام گرفته می شود – برای یک طراح که معتقد است بهترین طراح روی کره زمین خود طبیعت است ، جای تعجب ندارد. ساشا می گوید که مواد ارگانیک مانند چوب ، سنگ و الیاف طبیعی همیشه با یکدیگر هماهنگ می شوند و همچنین باعث می شوند احساس آرامش بیشتری داشته باشیم – درست مانند طبیعت.

این طراح از گروه های منظم مبلمان برای ایجاد “اتاق” های جداگانه در طبقه اصلی باز استفاده می کند ، در حالی که اتصالات ظریف در بافت و لحن احساس انسجام کلی را ایجاد می کند ، بدون اینکه خیلی سخت باشد که چیزها کاملا منطبق باشند. به عنوان مثال ، به جای فقط یک نوع یا رنگ چوب ، مجموعه ای از آنها وجود دارد ، دقیقاً مانند جنگل – از بلوط کم رنگ در جزیره آشپزخانه و هود ، از طریق میانه های غنی میز غذاخوری چوبی بازسازی شده ، تا تازه ، تقریبا دانه های سیاه صندلی های آبنوس.

با یک نگاه دقیق تر ، می بینید که یک فضای ذخیره سازی بسیار هوشمندانه نیز وجود دارد – که در فضای باز بسیار حیاتی است – در تمام فضا جمع شده است. برخی از قطعات پنهان هستند ، مانند بوفه اتاق ناهار خوری و تکه های پذیرایی. در حالی که سایر موارد به نمایش در آمده اند ، مانند قفسه های باز و کابینت های جلویی با شیشه که به عنوان یک مرحله طبیعی برای مجموعه ها یا قطعات مورد علاقه هنگام سفر استفاده می شود.

ساشا می گوید ، بیشتر و بیشتر ، به خصوص امروزه ، “خانه امروز همه چیز برای مردم است. ما سعی می کنیم طرح هایی خلق کنیم که زیبا باشند اما ظاهری مسکونی داشته باشند. همه چیز نباید مطابقت داشته باشد – یک حس تعادل وجود دارد ، جایی که اگر یک قسمت کمی از نظم خارج شود ، همه چیز هنوز خوب به نظر می رسد. “

صفر

عکاسی: جاستین توماسون | طراحی ، کنسول ، GEOD ، مهره های چوبی ، آینه ها ، شمع ها ، سبد ، پتو انداخته ، چیگ ، نیم تنه ، غرب ماین. سازمان رنگی ، مایکلز. WALL PAINT ، بخار AF-15 ، بنجامین مور. BUILDER ، خانه های eQ.

یک میز کنسول و آینه های دوتایی در راهرو ، که سالن ورودی را با قسمت اصلی نشیمن متصل می کند ، فضایی برای یک ویتنام آرام با نیم تنه رومی ، یک سبد دستبافت و کریستال های تیز فراهم می کند. پاداش: سبد مخفیگاه یک پتو اضافی است.

صفر

عکاسی: جاستین تامسون | POLYDEL ، صندلی ها ، HOLLOW ، TABLE ، CREAM ، تخته چوب ، VASE ، PLANTER ، PLATE SEAL (هنرمند ناشناس) ، غرب ماین. ماس ، RH سازمان رنگی ، (کاسه داخلی) خزه توسط مایکلز.

اتاق ناهار خوری کاملاً بزرگ است ، اما به جای اینکه مبلمان بیش از حد آن را بپوشانید ، ساشا لافلر تصمیم گرفت به جای استفاده از چند قطعه بزرگ که با هم کار می کنند تا ترکیبی متعادل ایجاد کنند. این بوفه عریض برای زمینی کردن نقاشی جوی کار می کند ، در حالی که صندلی های آبنوس دانه ها را روی پیشخوان چوب احیا شده جمع می کنند. وسایل روشنایی با ستاره های کوچک و سایه های ملایم ملحفه ای به روحیه آرامش می بخشد.

صفر

عکس: جاستین تامسون | چراغ های آویز ، صندلی ها ، سقف میوه ای ، VARNA VASE ، زیر طبقه ، پایان ، تجارت چوبی ، غرب ماین. کاشی ، کاشی و سنگ یورو. Eternal Calacatta Gold COUNTERTOPS، Silestone. CABIN ETRY PAINT ، Essex Green HC-188 ، بنجامین مور.

کابینت مجلل سبز و جنگلی باعث می شود آشپزخانه با جلا و جلای بیشتری از لوسترهای برنجی ، پایه های کباب پز و قلاب های طلای کوچک و عالی اطراف کاپوت ، مانند یک جواهر غنی احساس شود. ساشا می گوید: “هنگامی که شب می درخشد ، این آشپزخانه فوق العاده رمانتیک احساس می شود.” کابینت های دارای ارتفاع دو برابر ، فضای ذخیره سازی دوتایی دارند

صفر

عکس: جاستین تامسون

میز بزرگ این جزیره فضایی برای سرویس دهی به میهمانان یا غذا دادن به کودکان دارد ، در حالی که فضای ذخیره سازی اضافی در زیر آن ، و همچنین یک بانک گسترده از کشوهای ذخیره سازی در دیوار کناری ، به حفظ همه چیز در محل کمک می کند.

صفر

عکاسی: جاستین تامسون

کابینت های شیشه ای توکار ، حس بوتیکی به فضای کابینت های سبز می بخشند و به عنوان صحنه ای برای نمایش مجموعه ای از مجموعه های صنایع دستی عمل می کنند. لمس چوب های سبک در کاپوت ، جزیره و فضای داخلی کابینت ظاهر کلی را سبک می کند.

صفر

عکاسی: جاستین توماسون | تمبر ، پرتاب یک بالش ، صندلی ، فرش ، گلدان ، غرب اصلی ، SOFA ، کنسول ، بالش ، گلدان شیشه ای ، صفحه ، غرب اصلی

تضادهای بافتی ظریف بین قطعات – مانند قاب فلزی ظریف و راحتی ساخته شده از صندلی و مته متراکم – باعث می شود همه چیز به طور غیر رسمی باشد. ساشا می گوید: “با آشپزخانه رنگی در کنار آن ، ما تصمیم گرفتیم بر روی بافت و نه رنگ اتاق نشیمن تأکید کنیم.”

مبل “شناور” در مرکز اتاق به سازماندهی فضا در اتاق های جداگانه اما متصل برای اتاق نشیمن و اتاق ناهارخوری کمک می کند. کنسول نامه در پشت آن به عنوان یک جداکننده اتاق و همچنین یک میز ناهار خوری اضافی عمل می کند. یا فقط یک صندلی را بکشید و به عنوان یک مکان ایده آل برای رسیدن به عقب عمل می کند.

صفر

عکاسی: جاستین تامسون

دیوار شومینه مطالعه ای در تعادل نامتقارن است: یک طرف قفسه های ویترین و کتاب را فراهم می کند ، و طرف دیگر در صورت لزوم صندلی های اضافی را ارائه می دهد. “آجر” سفید در واقع یک ماده روکش است که در ورق هایی مانند کاشی قرار می گیرد ، راهی آسان برای اضافه کردن شخصیت.

صفر

عکس: جاستین تامسون صندلی ، برنامه ریز ، CHIGL ، قاب ، غرب اصلی

کف های تخته شطرنج یک کلاسیک یک قرن است ، اما ساشا برای حفظ نرم و سبک بودن پالت ، رنگ خاکستری و سفید را به جای سیاه و سفید سنتی تر ، انتخاب کرد. ترکیب کف نقاشی های دکمه ای و کف صفحه شطرنج علاقه گرافیکی ایجاد می کند ، اما فضا را بیش از حد بار نمی آورد. راهرویی که از این فضا منتهی می شود ، آغاز پالت طبیعی خاموش است که در سراسر خانه ، از ورودی تا نمای باغ از پشت شیشه های عقب جریان دارد.

صفر

عکاسی: جاستین تامسون | کشتی های قابل شستشوی کاغذ (در قفسه بالا) ، واشما. بالش ها ، تنظیم نور ، در غرب ماین. ظروف قفسه PANTRY ، محلول های ذخیره سازی.

گلگیر – یک فضای چند منظوره که به عنوان یک کمد آشپزخانه ، یک کمد برای کودکان و یک ورودی جانبی از گاراژ عمل می کند – برای هر کودک قلاب و سطل آشغال دارد. ساشا می گوید ، داشتن مکانی برای همه ، رمز باز نگه داشتن فضا با نظم است.

صفر

عکاسی: جاستین تامسون | تختخوابهای فلزی ، تختخواب ، تختخوابهای تختخوابی ، لامپها ، روگ ، غرب ماین.

در اتاق مهمان زیرزمین ، همه چیز در مورد دنج بودن ، یک تختخواب ساده فلزی و لایه ای از ملافه های تخت و سایر پارچه های طبیعی و رنگ های غنی و خاموش فرش های طرح دار برای گرم کردن کف پهن است. در میزهای کناری ویترین های شیشه ای وجود دارد که موارد مورد علاقه را نشان می دهد.

صفر

عکس: جاستین تامسون | کاشی ، طبقه های پورشه ، کاشی و سنگ یورو. تماس با ورقه ورقه ، Formica

سرویس بهداشتی اثبات می کند که سبک عالی فقط پوشش های گران قیمت نیست. گذاشتن کاشی های متروی کشیده و ساده به شکل استخوان شاه ماهی مقداری اسکوربوت اضافه می کند و پیشخوان چند لایه با طرح سنگ مرمر و یک غرق برجسته پوشانده می شود. غرور سیاه ، کف و نور تضاد ایجاد می کند.

صفر

عکاسی: جاستین تامسون | کاغذ دیواری ، پلی ادرار ، گلدان ، منطقه گرد ، در غرب ماین. آویز شدن MACRAME روی دیوار ، کیسه هوا ، Etsy. RATTAN DAYBED ، عضو خواب تنبل ، گوسفند پرتاب ، ایکیا. بالش ها ، خانه H&M.

ساشا می گوید: “ما می خواستیم كاری در اتاق دختر كوچك تر باشد ، بنابراین مجبور نبودیم وقتی بزرگتر شد تغییرات بزرگی ایجاد كنیم.” کاغذ دیواری زرافه و شیر به راحتی به روز می شود زیرا فقط روی یک دیوار است.Source link

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *