این یک تجارت خانوادگی است سبک در خانه


تازه ساخته شده ، مبدل به یک خانه روستایی فرانسوی ، پس زمینه جالب خاطرات این خانواده است.

ممکن است نامزدی بهتر از زوج لی برای ساختن خانه خانوادگی وجود نداشته باشد. کوری املاک و مستغلات را توسعه می دهد ، کریستین نیروی وبلاگ سبک زندگی cozyandkin.com است و آنها والدین دختران لورن (۱۰) ، تیلور (۷) و جورجیا چهار ماهه هستند. وقتی این دو نفر به دنبال خانه ای بزرگتر ، تخریب ملکی را در محله جذاب South Oak Bay در ویکتوریا مشاهده کردند ، بلافاصله پیشنهادی را ارائه دادند. کریستین می گوید: “آرزوی ما ساختن یک خانه بزرگ برای خانواده در حال رشد بود.” دو سال و نیم بعد ، رویای ۵۳۰۰ متر مربعی آنها در مورد چهار اتاق خواب واقعیتی بود که – چه جذاب و چه عمدی – به نظر می رسید که همیشه در آنجا بوده است.

صفر

عکس: جانیس نیکولای یک ظاهر طراحی شده: کریستین لی

Alfresco Ease

صفر

عکس: جانیس نیکولای | یک ظاهر طراحی شده: کریستین لی | ARCHITECT ، طراحی گورخر ، zebragroup.ca. طراحی ، جنی مارتین و جولیا استی ، جنی مارتین طراحی. جدول ها ، بارب واکر و شارا زیمرمن جاول ، میز مناسب. ویندوز ، لوون. رنگ آجری ، Gray Mist OC-27 ، بنجامین مور. LANDSCAPE DESIGN ، طراحی شده توسط Rob Spytz.

خانه کوری و کریستین لی در ویکتوریا ریشه طراحی در معماری گلی دارد. کریستین می گوید: “ما نمای بیرونی آجری را انتخاب کردیم که در خانه های کشور فرانسه معمول است ، اما ما آن را با رنگ سفید خامه ای ارتقا دادیم.” “ما برای علاقه بصری قوسها را به داخل و خارج اضافه کردیم و زمان زیادی را با طراحان خود صرف کردیم تا پنجره های باریک به سبک قاب – معمول در بیشتر خانه های فرانسه – را دقیقاً بدست آوریم.” نیلوفرهای دریایی عاشق غذا خوردن در فضای باز هستند و سبزیجات تازه همیشه در فهرست غذاهای مختلف هستند. “پدر یونانی من که علاقه زیادی به باغ سبزیجات خود دارد ، در سنین پایین عادت خوردن غذای تازه و خانگی را در من ایجاد کرد.”

مهمانی آشپزخانه

صفر

عکس: جانیس نیکولای | یک ظاهر طراحی شده: کریستین لی | WALL PAINT ، White Dove OC-17 ، بنجامین مور. کابینت سفارشی ، نجاری توماس فیلیپس. تساوی برنجی ، برنز استعماری. آویزهای جزیره ، راحتی بصری. بلوط اروپایی Hakwood FLOORING، مرکز کف جزیره. RUNNER ، فرشهای ایالات متحده آمریکا. Ironica BARSTOOLS ، صندلی های زنگ دار.

این زوج برای زنده کردن آشپزخانه جدید به عناصر با دقت فکر شده مانند تیرهای در معرض اعتماد متکی بودند. کریستین می گوید: “ما تخته های کف رنگی باریک تر و اشباع شده را نیز انتخاب کردیم که در ساخت و سازهای جدید معمول نیست.” “سازنده کابینت ما بلوط را در آشپزخانه و اتاق نشیمن تلخ کرده است تا به آن احساس دنیای قدیم بدهد و ما سخت افزار و نورپردازی را با پوششهای مات که ظاهری فرسوده دارند انتخاب کرده ایم.” فضا را با قسمتهای بالایی شیشه ای تقسیم کنید. کمد مسی گرما را به پالت سفید می افزاید. قفسه های باز ، دکور مورد علاقه کریستین ، به همان رنگ تیرها رنگ شده بودند و لهجه های مختلف برنجی دقیقاً مطابقت داشتند تا احساس انسجام داشته باشند. محدوده خیره کننده لاکانچ یک سروصدای مناسب بود (زوجین یکی از آنها را در دفتر مرکزی شرکت در هنگام تعطیلات در فرانسه امتحان کردند) “این عنصر مورد علاقه ما در آشپزخانه است. اولین وعده غذایی که برای او درست کردیم کوک آو وین جولیا چایلد بود. “حتی یک ایستگاه کاری کوچک با یک کشوی شارژ برای وسایل الکترونیکی وجود دارد.

صفر

عکس: جانیس نیکولای | یک ظاهر طراحی شده: کریستین لی

لهجه فرانسوی

صفر

عکس: جانیس نیکولای یک ظاهر طراحی شده: کریستین لی | LIGHT OF PROPHECY، RH RUG، فرشهای ایالات متحده آمریکا. جدول ، جدول صحیح. GRAVI ، نارون غربی. مهره های چوبی ، لوازم خانگی Nest & Nook. EUCALYPTUS ، Rook & Rose. ART ، McGee و شرکت

جعبه غذاخوری شخصی با الهام از یکی از زوجین در تعطیلات در بن ، فرانسه دیده شده است. مناطقی را برای نمایش لوازم جانبی زیبا فراهم می کند و ظروف و ظروف نقره ای خانواده را ذخیره می کند. برای دفع هوای رسمی ، کریستین روی یک آویز با آهن روستیک شرط بندی کرد. این زوج بیش از ۱۵ سال پیش میز ناهار خوری را خریداری کردند و رنگ اصلی و براق تیره آن با سفید کبوتر پاشیده شد تا با دیوارها مطابقت داشته و هوایی آرام به آن بدهد. کریستین می گوید: “من می خواهم که مردم در خانه ما احساس آرامش و آرامش کنند.” “ظرافت دست کم گرفته شده و مخلوط کردن قدیمی با جدید خلاصه سبک من است.”

صفر

عکس: جانیس نیکولای | یک ظاهر طراحی شده: کریستین لی

زندگی آسان است

صفر

عکس: جانیس نیکولای یک ظاهر طراحی شده: کریستین لی | با سفارش MANTEL ، شرکت Blenard’s Décor Ltd. MIRROR درخشان گل پامچال ، انسان شناسی. سفارش HALLWAY ، RH.

مانتوی سنگ آهک سفارشی اتاق عالی هم زرق و برق دار و هم خوشایند است و به دلیل پرده های اثیری خوب نرم می شود. کریستین می گوید: “من می خواستم پوشش پنجره ها سبک و نه چندان رسمی باشد ، بنابراین با پارچه سفید و سفید رفتم که وقتی پرده ها بسته هستند هنوز هم نور را روشن می کند.” “آنها احساس آرامش دارند و میله های آهنی با سخت افزار پنجره ها و دیگر عناصر منسوخ آهن در خانه ما مطابقت دارد.” پوشش های لمسی و رنگ های طبیعی جلوه را جلب می کند. “من دوست دارم به یک پالت رنگی بسیار خنثی پایبند باشم ، اما گرما و بافت را با مواد مختلف اضافه می کنم. ایجاد یک فضای آرام برای من مهم است. دالانی که به اتاق بزرگ منتهی می شود دارای کف استخوان شاه ماهی و روکش های سفارشی است که فضای کوچک را خاص می کند.

صفر

عکس: جانیس نیکولای یک ظاهر طراحی شده: کریستین لی

سعادت اتاق خواب

صفر

عکس: جانیس نیکولای | یک ظاهر طراحی شده: کریستین لی | تختخواب ، رویا ، صلیب دکور و طراحی. لوستر مهره دار Francesca ، انبار سفال. JUJU ، Etsy. BASSINET ، RH. RUG ، داش و آلبرت.

در اتاق خواب اصلی ، ترکیبی پویا از بافت ها در برابر آرامش فضای کم رنگ و پر از نور بازی می کند ، در حالی که پرده های کتانی با یک میله آهنی ظاهر تازه و گاه به گاه اتاق بزرگ را ادامه می دهند. بالهای تافت شده سر تخته یک نقطه کانونی رویایی در زیر مهره ها است که شبیه لوستر جواهرات و کلاه های Juju چشم نواز است. ترازوی جورجیا در گوشه ای در پایین تخت فرو رفته است. “ما گهواره را ۱۰ سال پیش برای اولین فرزند خود خریداری کردیم و همچنان از یک نوزاد به نوزاد دیگر منتقل می شود.”

صفر

عکس: جانیس نیکولای یک ظاهر طراحی شده: کریستین لی

حالا آروم باش

صفر

عکس: جانیس نیکولای | یک ظاهر طراحی شده: کریستین لی | TUB ، ویکتوریا و آلبرت. جرثقیل ، برنج نیوپورت. سرمایه ها ، از غرور ، Wayfair ؛ به حمام ، سرنا و لیلی.

غرورهای ناخوشایند چوب ، کف مرمر لوکس حمام اصلی را نرم می کند. “من می خواستم یک عنصر روستایی اینجا اضافه کنم تا خیلی سنتی نباشد. کریستین می گوید ، من دوست دارم که رنگ غرور تیره و اشباع شده با سفیدهای خنک کف و دیوارها در تضاد است. او یک میز آرایش را در این طرح گنجانده و سه آینه جداگانه را که با چوب اندود شده اند ، متناسب با غرور انتخاب کرد. محفظه های دوش برنجی گرما و جذابیت دنیای قدیم را تابانده است ، که در یک حمام کلاسیک با ناخن هایی به رنگ سیاه پررنگ منعکس می شود.

مهد کودک عالی است

صفر

عکس: جانیس نیکولای یک ظاهر طراحی شده: کریستین لی | تصویر زمینه Kalahari ، LIGHT ، MIRROR ، RIBBON SHELF ، سرنا و لیلی. DRESSER، RH کودکان. صندلی ROCAL ، انبار سفال برای کودکان. RAILWAY STEEL ساخته شده از چوب خیزران ، IKEA. مینی پشم سنگریزه جنوب RUG ، غرب نارون. سبدهای ذخیره سازی در گنجه ، انبار سفالگری. سبدهای دیواری آویز ، Etsy. GIRAFFES پر شده ، ملیسا و داگ.

اتاق کودک جورجیا یکی از مورد علاقه های کریستین در خانه است. کاغذ دیواری چاپ فیل الهام بخش آنچه او “اتاق سافاری خنثی کودکان” نامید بود. پالت رنگ آرامش بخش توسط لوازم جانبی طبیعی قطع می شود. می گوید: “من گرمای حصیری و حصیری را دوست دارم و می دانستم که آنها در اینجا کاملاً کار خواهند کرد ، بنابراین من بسیار هیجان زده بودم که هر فرصتی را که داشتم ، از سبد لباسشویی ، آینه و چراغ روشنایی به بسیاری از سبدهای دیواری آویز اضافه می کردم.” کریستین لوکس لمسی به عنوان یک صندلی گهواره ای ساخته شده از یک گلدان تاب ، یک لایه پرتاب کننده خز و یک فرش مخمل خواب دار ساخته شده از جوت پشمی در یک احساس گرم و دنج. اسباب بازی های به سبک سافاری حالت بازی را حفظ می کنند.Source link

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *