ایده های روشن استایل در خانه


امیلی گریفین ، طراح خانه جدید را با چشمک های رنگی جالب و الگوهای بازیگوش دفع می کند.

مانند بسیاری از لانه های خالی ، ویکی روسن و همسرش به یک آپارتمان کوتاه می شوند ، در واقع دو واحد که برای ایجاد یک خانه ۱۷۰۰ فوت مربعی در محله سواحل تورنتو گرد هم می آیند. و مانند بسیاری از مالکان جدید ، آنها از طراح برای کمک خواستند. امیلی می گوید: “ویکی نحوه استفاده از رنگ را دوست داشت.” “خانه قبلی او سنتی بود ، بنابراین او می خواست این فضا جوان ، سرگرم کننده و رنگارنگ باشد.” تغییرات در طرح طبقه امیلی – تبدیل یکی از سه اتاق خواب به لور و افزودن یک اتاق گرد و خاک دار – چیدمانی هوشمند ایجاد کرد و الهام بخش دید طراح بود. “من می خواستم آپارتمان مانند یک خانه خوب و با گرما و روح باشد.” نتایج دقیقاً همین را نشان می دهد ، و همچنین ایده های طراحی بسیاری.

صفر

عکس: ویرجینیا مک دونالد | طراح امیلی گریفین (سمت چپ) با ویکی روسن.

رنگ اضافه کنید

صفر

عکس: ویرجینیا مک دونالد طراحی: امیلی گریفین ، طراحی امیلی گریفین | CABINETRY ، ISLAND ، آشپزخانه های Aya. محدوده هود سفارشی ، طراحی بزرگ شده. مدفوع جزیره ، دونده ، اسنوب. کابینه HARDWARE ، سخت افزار Upper Canada. COUNTERTOPS ، Forever Calacatta Gold Polished ، Silestone. کاشی سفید در مترو BACKSPLASH ، کاشی Creekside. توماس اوبراین لایتز ، جزیره بول ، الته.

پشت با شکوه و رنگارنگ آشپزخانه فضایی حیله گر به فضای کاربردی می بخشد. امیلی می گوید: “کاشی ها بسیار عالی بودند – من ویکی هر دو عاشق آنها شدیم.” “آنها بسیار بزرگ هستند [۴۰ by 40 inches] و پرسلن ، بنابراین گران نیست. آنها تقریباً مانند یک اثر هنری احساس می کنند و سایه های آبی به انتخاب رنگ در خانه کمک کرد. ”

آن را پیچیده نکنید

صفر

عکس: ویرجینیا مک دونالد طراحی: امیلی گریفین ، طراحی امیلی گریفین

امیلی می گوید: “فرایند ساخت آپارتمان انتخاب محدودی از پروفایل های کابینت را ارائه می داد ، بنابراین من به ساده ترین مورد رسیدم: یک صفحه سفید مسطح در جلو.” “سپس به کاشی ها ، سخت افزار و نورپردازی ، چیزهایی که می توانم کنترل کنم ، اجازه دادم آشپزخانه را زنده کند.” او کاپوت را طوری طراحی کرد که شباهت کابینت را نشان دهد و چهارپایه چوبی را برای افزایش پالت تونال گرم طبقه بلوط انتخاب کرد. به او همچنین پنجره ای را برای نورپردازی در اتاق خواب بدون پنجره در پشت اضافه کرد.

سبک دقیق

صفر

عکس: ویرجینیا مک دونالد طراحی: امیلی گریفین ، طراحی امیلی گریفین | آینه ، میز ، RH. صندلی های از دست دادن ، هلاس کلونی. KUPA ، Elte Mrkt. پنجره FABRIC ، Threadcount.

“اتاق ناهار خوری دارای یک میز مدرن به سبک Saarinen است که با صندلی های زیبا Gubi ، یک چراغ روشنایی و یک آینه طلاکاری شده ترکیب شده است. به طور کلی ، آنها احساس خوبی در کنار هم دارند و “جمع” به نظر می رسند ، نه خریداری شده ، “امیلی می گوید. مخمل مخملی روی صندلی ها نشان دهنده رنگ آبی آشپزخانه بود و لوستر شیشه ای بازیگوش ایتالیایی یادآور منبع بود: سالها در گاراژ آرایشگاه ویکی نگهداری می شد.

از حالت خنثی فراتر بروید

صفر

عکس: ویرجینیا مک دونالد طراحی: امیلی گریفین ، طراحی امیلی گریفین

هر دو امیلی و ویکی مبل های خنثی برای اتاق نشیمن می خواستند ، اما تصمیم گرفتند پاکت را کمی فشار دهند. امیلی می گوید: “کرم ، بژ و خاکستری بسیار ایمن بود و به اندازه کافی جالب نبود ،” بنابراین ما روی رژگونه ای قرار گرفتیم که به نظر من خنثی زیبا است. سپس رنگ ها و الگوها را در تعدادی از صورتی ، آبی و گندمی معرفی کردیم. بسیار آرامش بخش است بدون اینکه خسته کننده باشید. “این نقاشی از هنرمند معروف وینیپگ مایکل جی کوتزر است.

من بیانیه می دهم

صفر

عکس: ویرجینیا مک دونالد طراحی: امیلی گریفین ، طراحی امیلی گریفین | رنگ آتش ، سالمندر ۲۰۵۰-۱۰ ، بنیامین مور. هنر توسط مایکل جی کوکر ، اسنوب. SOFAS ، صنایع لی. SOFA TABRIC ، مجموعه لیلیان آگوست توسط Hickory White ، Elte. CUSHIONS ، Memo Showroom. میز قهوه شخصی ، طراحی شده توسط امیلی گریفین. میز قهوه ساز FABRICATOR ، مبلمان آپا. RUG ، Elte Mrkt. سوفی کوک VASE (روی میز کنسول) ، هالاس کلونی. CANDLESTICKS ، استودیو مری رتکلیف. پارچه بافته شده ، تعداد نخ ها.

شگفت انگیز ، نمای شومینه برای مدت طولانی سفید و قدیمی باقی ماند. طراح می گوید: “ما خیلی در مورد اینکه با آن چه کنیم صحبت کردیم ، زیرا او درباره چیزی غیر منتظره فریاد می زد.” “ما بر روی این مجسمه باشکوه اثر مارتا استودی فرود آمدیم و گلسنگ تیره رنگ برجسته را به رنگ سبز رنگ آمیزی کردیم تا قطعه واقعا برجسته شود.”

شکل را بشکنید

صفر

عکس: ویرجینیا مک دونالد طراحی: امیلی گریفین ، طراحی امیلی گریفین | استان Shangrila GRASSCLOTH ، رنگ و کاغذ برای اولین بار. تختخواب SOFA ، مبل مونتاوک. وظایف ، یادداشت به یادداشت ها. TARK TABLE ساخته شده از چوب تیره ، شمع روشن ، Snob. OTTOMAN شخصی ، طراحی شده توسط Emily Griffin. تاپلیای عثمانی ، فضای داخلی جان و کریس. ED Ellen Degeneres SCONCES ، Shades of Light. عکس ، توسط جسی لوتیت ، توسط هنرمند. قاب عکس ، گالری اندازه. Vintage DOORS ، The Door Store.

“لانه یک انحراف جزئی از بقیه پالت آپارتمان است. امیلی می گوید با لهجه های زنگ زده و چمن مسی شکل احساس گرمی و گرمی می کنم ، تقریباً مانند یک اتاق زمستانی. مبل به یک مبل تخت خواب برای مهمانان یک شب تبدیل می شود و شمشیرها به عنوان چراغ مطالعه عمل می کنند. برای افزایش نور طبیعی در این اتاق بدون پنجره ، امیلی ورودی را گسترده تر کرد و درهای عتیقه ای را اضافه کرد که برای حفظ حریم خصوصی بسته شد. “یک میز عثمانی ، در مقایسه با میز قهوه ، به شما امکان می دهد پاهای خود را به راحتی بلند کنید ، و تعداد زیادی کوسن پیله و میزهای کوچک نوشیدنی وجود دارد که به راحتی قابل جابجایی هستند.”

برای تغییر باز باشید

صفر

عکس: ویرجینیا مک دونالد طراحی: امیلی گریفین ، طراحی امیلی گریفین | FOOT BEAM ، Gentleman Gray 2062-20 ، بنیامین مور. مدفوع پارچه ای ، یادداشت. روکش صندلی ، ترمیم EuroCraft. Michael J. Kuczer ARTWORK ، Snob. درهای آنتیک ، مغازه در.

گاهی اوقات بهترین تصویرها ، مانند عکس خارج از اتاق خواب اصلی ، به طور غیر منتظره اتفاق می افتد. “اینها چهارپایه های قدیمی ویکی بودند – به رنگ بژ عابران پیاده با جزئیات روی سر ناخن ها فکر کنید – که آنها را رنگ آمیزی کردم و مجدداً آنها را به عنوان محل اقامت اضافی در آپارتمان استفاده کردم. اما وقتی هنر را اینجا آویزان کردیم ، مدفوع زیر آن آنقدر خوب به نظر می رسید که در نهایت آنها را همان جا نگه داشتیم. “

انجام دهید!

صفر

عکس: ویرجینیا مک دونالد طراحی: امیلی گریفین ، طراحی امیلی گریفین | GREENHOUSE Seema Krish Juhu Indigo ، WALLPAPER ، Y & Co. چراغ میز ، یافته های تزئینی Decorum. TISSUE Train، کریستوپر فار ، کراوت. چاپ موج BEDDING ، سبک زندگی Imli. RUG ، Elte.

“وقتی برای اولین بار به ویکی ترکیب کاغذ دیواری اتاق خواب با پارچه تخته نرد را نشان دادم ، او تعجب کرد که این دو نفر چگونه در بهشت ​​با هم کار خواهند کرد ، اما او به من اعتماد کرد. پس از پایبندی به این مدل ، نتوانستیم از سایر انتخابات خلاص شویم. چراغ ها روی چمن می ترکند و پتو در انتهای تخت شجاعت را ادامه می دهد. “این اتاق کمی جلوتر را هل می دهد و او را به خواندن ترغیب می کند.”Source link

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *