ایجاد داستان استایل در خانه


در چستر ، NS ، خانه ای به سبک گرجستانی هنر زندگی زیبا را جشن می گیرد.

اگرچه به نظر می رسد قرن ها در اینجا بوده است ، اما این خانه سرو چهار خوابه با لرزش و کاشی در سال ۲۰۱۶ توسط طراح فیلیپ میچل ساخته شده است. “سپس ما واقعاً مرزهای داخلی را جابجا کردیم.”

از ویژگی های آن می توان به پوشش چراغ ، یک صندلی ایتالیایی در اواسط قرن ساخته شده از سیم و چوب و یک میز قهوه خوری فلزی اکسید شده اشاره کرد که به نظر می رسد متعلق به باغ مجسمه سازی است. عنصر وحدت بخش خانه ، هنر آن است. “سالهاست که صاحبان خانه مجموعه دار هستند ، بنابراین برای من بسیار مهم بود که قطعات آنها را طراحی و تنظیم کنم.” فیلیپ با در نظر گرفتن این موضوع ، فضاهای معمولی ، مانند راه پله ها و صندوق های اتاق خواب را به عنوان فضاهای گالری تفسیر می کند. به گوشه اتاق ها فرصتی برای نمایش مجسمه شد. و اشیایی مانند گلدان که معمولاً روی میز قرار می گیرند ، به قفسه ها برده شده و به عنوان مصنوعات برای مشاهده ارائه می شوند. نتیجه یک خانه فوق العاده است که می توان آن را واقعاً به عنوان گالری و گریز توصیف کرد.

صفر

عکس: جانت کیمبر طراحی: طراحی فیلیپ میچل | BUILDER ، ساخت و نوسازی لوک کایزر. طراحی منظره ، مارک نارسانسکی.

طراح فیلیپ میچل اطمینان می دهد که خانه با محیط خود در یک روستای ساحلی تاریخی متناسب است. به همین ترتیب ، مارک نارسانسکی ، همسر فیلیپ ، محوطه سازی را طراحی کرد تا جلوه ای از باغ های ایجاد شده ایجاد کند. درختان توس و تپه های گیاهان بوته ای و گیاهان بومی قسمت شیب دار را پر می کنند.

صفر

عکس: جانت کیمبر طراحی: طراحی فیلیپ میچل | NENDO CONSOLE TABLE ، خیابان خیابان. VASE ، دیبس اول. TANANOV PANAN ، ۵۰۷ عتیقه.

صفر

عکس: جانت کیمبر طراحی: طراحی فیلیپ میچل | ARTWORK چکیده آبی بزرگ (وسط پله ها) ، توسط برایان کلمن ، هنر زیبا آن ایروین ؛ دایره های بزرگ متحدالمرکز در یک قاب طلا ، توسط هایدی لوورتی ، گالری Bau-Xi. عکس آبی (بالای کنسول) ، توسط ماکس رایت ، هنر معاصر Renann Isaacs.

راهرو و راه پله که غرق در نور طبیعی هستند ، به عنوان یک نمایشگاه هنری ارائه می شوند ، جایی که اشیاء سه بعدی ، مانند سه گلدان در اواسط قرن ، با بوم های تخت مخلوط می شوند. میز کنسول با رنگ خاکستری آبی در نمای پورت خانه تکان می دهد. فیلیپ می گوید: “در هر پروژه جدید ، خط خود را از موقعیت جغرافیایی بر می داریم.” آویز عتیقه آلاستری حس تاریخی می دهد.

صفر

عکس: جانت کیمبر طراحی: طراحی فیلیپ میچل | جاده بیکن هیل SECTIONAL ، خیابان خیابان. Lee Jofa SECTIONAL FABRIC ، Luvern RUG ، Kravet. میز کناری یکپارچه ، دنیس میلر. صندلی بازویی قدیمی ، ۵۰۷ عتیقه. اسمیتبرگ ROUND COFFEE ، هالی هانت. Cantante WALL END ، خیابان خیابان. Mies van der Rohe عثمانی / DAYBED ، از چیزهای گذشته. رفع کننده دیسک CONTICAL ، هالاس کلونی. TOSS CUSHIONS (روی نیمکت) ، Kravet و Samuel and Sons. چراغ شیشه ای Adela LARGE، Circa Lighting.

یک سقف آشکار برای سقف اتاق نشیمن را فراتر از سنت و در بیان هنری تغذیه می کند ، همچنین میز قهوه خوری فلزی و صندلی سیمی ایتالیایی از اواسط قرن ، که به عنوان مجسمه ارائه شده است. فیلیپ از نقش برجسته اتاق استفاده می کند. او می گوید: “به جای جهت دادن مبلمان به اطراف شومینه ، ما دو صندلی جداگانه ایجاد کردیم – یکی با قسمت و دیگری با یک مبل.” “این امر پذیرش تعداد زیادی مهمان را آسان می کند.”

صفر

عکس: جانت کیمبر طراحی: طراحی فیلیپ میچل Custom SHACE ، طراحی شده توسط فیلیپ میچل. SHABAN FABRIC ، Lee Joffa ، Kravet. نور کامل سقف ، خیابان خیابان. تراورس SCONCE ، The Urban Electric Co. میز کوچک پیتر سندبک ، چراغ کفپوش هادسون ، دنیس میلر. DRAPES ، Brunschwig & Fils؛ جاناتان آدلر CHEVRON RAG؛ گاو. ART (بالای شومینه) ، توسط اندرو پلام.

در لانه ، دو تخت آفتابگیر با کانال از صاحبان خانه دعوت می کنند تا برای مطالعه یا تماشای فیلم بنشینند. در حالی که آنها این کار را می کنند ، یک میز معمولی با طبل برای نوشیدن در این نزدیکی است. بالای آن یک آویز با سه دایره آویزان شده است. فیلیپ می گوید: “معمولاً در مرکز یک اتاق آویزان می شود ، اما در اینجا قرار می گیرد چشم را شگفت زده می کند و فضایی فوق العاده به ارمغان می آورد.” و برای اهداف کاربردی تر ، هر صندلی عرشه دارای یک میز جانبی فلزی قابل تنظیم با چراغ مطالعه داخلی است. این نیم تنه متعلق به خانواده صاحب آن است. اگرچه خیلی قدیمی نیست ، اما هنگامی که برای نشان دادن یک پایه انتخاب می شود ، ظاهری کلاسیک به خود می گیرد.

صفر

عکس: جانت کیمبر طراحی: طراحی فیلیپ میچل | میز ، دنیس میلر. Lorae ARMCHAIR ، صندلی روشن. صندلی های ناهار خوری قدیمی ، دیبس اول. رابرت مارینلی بوفت ، پروفایل. Ironies CHANDELIER ، South Hill Home. صندلی پارچه ای ، chenille Lee Jofa و Lee Jofa Balboa ، Kravet. LAMP TABLE توسط Lotte & Gunnar Bostlund ، ۱st Dibbs. VASE ، اشیاء زیبا Vintage. ART ، Vlad Grospich (چشم انداز انتزاعی بزرگ بالای بوفه) ، گالری Oeno ؛ Brendan George Co. (متن با رنگ سفید مات ؛ درب چپ ، بالا) صفحه گالری و عجیب.

صندلی های نی قرون وسطی و یک میز شخصی توسط یک لوستر بافت دار روشن می شوند. فیلیپ می گوید: “این مرا به یاد تله خرچنگ می اندازد که در سفید غوطه ور شده است.” صندلی های پشمی ساخته شده از شنیل و پارچه های گلدوزی شده با هنر درخشان دیوار بالای بوفه گردو ترکیب شده است. خطوط ساده تر چراغ از اواسط قرن تعادل را ایجاد می کند.

صفر

عکس: جانت کیمبر طراحی: طراحی فیلیپ میچل

مجسمه های نیم دوناتی شکل ، پایه آرت دکو و مناظر قاب دار هماهنگ زندگی می کنند.

صفر

عکس: جانت کیمبر

طراح فیلیپ میچل ، که در چستر نیز زندگی می کند ، با موقعیت جغرافیایی به همه پروژه ها نزدیک می شود.

صفر

عکس: جانت کیمبر طراحی: طراحی فیلیپ میچل | کابینت ، بلینی کابینت شخصی. آویز گربه Katie CEILING FIXING ، روشنایی در حدود. FLUSH MONTY ، RH. Park Place COUNTTER STOOLS ، خیابان خیابان. RANGE ، گرگ برش ، CIOT. گلدان چوبی Etal Carmona ، خیابان خیابان.

“به عنوان یک عامل عالی ، ما تعداد زیادی از وسایل سقفی شیشه ای را آویزان کردیم. فیلیپ می گوید ، حدود ۱۱ نفر از آنها وجود دارد. ” مدفوع طلای رز یک میان وعده بود. پوشش های برنزی ، از جمله سخت افزار ، و سنگ صابون و جزیره آبشار خوب هستند.

صفر

عکس: جانت کیمبر طراحی: طراحی فیلیپ میچل

کابینت ها ساده هستند و اگرچه مدرن هستند ، اما درهای تخته ای دارند. فیلیپ می گوید: “تخته ها به دیوار کشتی ها در جاهای دیگر خانه متصل هستند.” رنگ کابینت ها کاملاً تاریخی نیست ، اما سکوت پیچیده آن کاملاً با معماری سنتی خانه ، از جمله سقف های قهوه ای آمیخته می شود. گلدان چوبی زنده Cumaru دارای یک شکاف است که با کنف دوخته شده است.

صفر

عکس: جانت کیمبر طراحی: طراحی فیلیپ میچل | Flannel Northport MAIN MAP ، کراوت. Tulu GEMINI AIRS ، Zack + Fox. KNITTED SHAM TRIM ، ساموئل و پسرانش. CEILING FAN ، طرفداران سقف Wilcorp. نیاس رومی شید ، کراوت. درایسر ، اسم حیوان دست اموز ویلیامز. لامپ های شیشه ای اسپانیایی ، RomEla. PENDA ، مبلمان KWH. LAST LAZY ، دبورا شارپ لباس زیر زنانه پیچیده. JUTE RUG ، Dash & Albert. صندلی چرمی ، پاشکول. سپر مس ROUND FINISH TABLE ، Studio A Home. ART (بالای صفحه) ، Hanna Ruminski ، Art Interiors.

دو سوئیت مهمان محل اقامت زیادی را برای دوستان و خانواده ارائه می دهند. سوئیت سفید مایل به سفید از یک سرپوش چرمی با یک نیمکت چرمی ترکیب کرده است. بافت تمرکز این اتاق است ، اما لامپ های شیشه ای دمیده رنگ را نشان می دهند. صندوقی جذاب با رزت های تراشیده با تعدادی گیره مو تاج گذاری شده است که به عنوان مجسمه نیز ارائه شده است. نوارهایی با سایه های رومی و الگوهای روسری فضا را زنده می کند.

صفر

عکس: جانت کیمبر طراحی: طراحی فیلیپ میچل | تیبو WALLCOVERING ، Lee Jofa Groundsworks Ojai SELECTED SHAMOVE ، Kravet. LAST LAZY ، دبورا شارپ لباس زیر زنانه پیچیده. جدول نهایی ، بخش اول چراغ چرخان ، در اطراف روشنایی. الماس RUG ، Dash & Albert.

دومین آپارتمان مهمان دارای دیوارهای شیار دار و یک سرپوش مجلل با زهکشی است که با چاپ گرافیکی پوشانده شده است. ملافه تخت سیاه و سفید با میز کناری ساخته شده از چوب آرت دکو و لهجه های طلایی در قاب و چراغ گرم می شود.

صفر

عکس: جانت کیمبر طراحی: طراحی فیلیپ میچل | Laredo BED FRAMES ، شرکت تختخواب آهنی آمریکایی. Wilcorp CEILING FAN ، کندال لایتینگ. Lee Jofa Ground Works ROMAN SHADE ، کراوات. جداول نهایی ، طراحی فیلیپ میچل. Westbury TASK LAMPS ، Circa Lighting. Bennington Throws ، One Kings Lane. DISTRICT DISTRICT / TABLE ، Patina Antiques Inc. سامسون روی راه راه RUG ، Dash & Albert. LAMP بزرگ Gaios ، روشنایی در حدود.

نوه های خوش شانس بعد از تاریکی هوا می توانند در این اتاق زیر شیروانی چنگ بزنند. تخت های دو نفره آهنی در یک شب گرم تابستانی توسط یک فن یکپارچهسازی با سیستم خنک کننده خنک می شوند. فیلیپ از تختخواب به عنوان یک نقطه پرش برای یک سری تکرارهای بصری ، از جمله چراغ مطالعه مناسب ، پرتاب و تشک استفاده کرد. حتی نوارهای موجود در فرش داخلی / خارجی نیز چیزی شبیه به تکرار هستند. صندوقچه دانمارکی و چراغ بزرگ بین تخت ها یک نقطه کانونی و مکانی برای کودکان خواب آلود برای قرار دادن کتاب ها و اسباب بازی های کوچک هنگام خواب است.

صفر

عکس: جانت کیمبر طراحی: طراحی فیلیپ میچل | TUB ، زنجبیل کابینت پزشکی (بالای سینک ظرفشویی) ، RH. Maxine WALL SCONCE ، Urban Electric. Vintage MURAN PALANT FOR LADY، Decorum. سبد ، زنجبیل. آینه عتیقه (روی دیوار) ، طراحی قاب.

حمام کلاسیک دارای دیوارهای سفید است. فیلیپ می گوید: “برای به دست آوردن مزیت ، ما قاب پنجره های سیاه را ساختیم و از وان سیاه استفاده کردیم.” سبد و آینه گرد فضا را نرم می کند.Source link

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *