انواع دستگاه زمین شوی

انواع دستگاه زمین شوی

انواع دستگاه زمین شوی

انواع دستگاه زمین شوی : دستگاه زمین شوی و یا اسکرابرها براساس حجم مخازن و راندمان کاری طبقه بندی می گردند دستگاه های زمین شوی به دو مدل زمین شوی دستی و زمین شوی سرنشین دار و در مدلهای دستی به دو مدل زمینشوی برقی و زمین شوی باطری دار تقسیم می شوند طبقه بندی این تجهیزات به نحوی است که نیاز کلیه بازارهای هدف را مرتفع می سازد.

عملکرد دستگاه ها

باتوجه به اینکه هر دستگاه حمج مخزن، عرض شستشو و خشک کنی و بطورکلی راندمان کاری متفاوتی دارد جهت استفاده در محیطی طراحی گردیده است بطور مثال دستگاهی که مناسب استفاده در یک محیط ۵۰ متری است تفاوت های ساختاری زیادی با تجهیزات پیشنهادی جهت استفاده در یک محیط ۵۰۰ متری و ۵۰۰۰ متری دارد که این تغییرات شامل پهنای شستشو که مجموع عرض شستشوی برس ها در کنار هم می باشد و یا پهنای خشک کنی و راندمان کاری نظافت می باشد .

طراحی دستگاه زمین شوی

دستگاههای زمینشوی کوچک طوری طراحی شده اند که با ابعاد کوچک قابلیت مانور بالایی داشته در محیط های کوچک و پر تردد قابل استفاده باشند.

دستگاههای بزرگ زمین شوی با ابعاد بزرگ طوری طراحی گردیده اند که با بهره گیری از مخازن آب با ظرفیت بالا ونیز باطری های با شدت جریان بالا جهت استفاده در اماکن عمومی و پرترددی که مساحت بالایی دارند قابل استفاده باشد واز این رو با توجه به ابعاد بزرگ و وزن بالای این تجهیزات طوری طراحی شده اند که اپراتور بتواند برروی دستگاه نشسته و دستگاه زمین شوی را هدایت کند.دستگاههای برقی زمین شوی که با کابل و با برق شهری کار می کنند جهت استفاده در محیط هایی که دسترسی به برق شهری بوده وترددی با آن شکل ندارند طراحی گردیده اند که بدون محدودیت مدت زمانی استفاده گزینه مناسبی جهت نظافت می باشند. ودر ادامه صدها آیتمی چون طراحی سیستم های هدایت و قابلیت هایی نظیر تا شدن دسته و تنظیم صندلی و… جهت تامین کلیه نیازهای مرتبط با امور خدماتی نظافت تعبیه
گردیده اند اسکرابر

 

خشک کن های اسکرابر

خشک کن های اسکرابر

خشک کن های اسکرابر در نظافت کف های سخت بسیار موثر هستند. آنها به شما کمک می کنند که در وقت خود صرفه جویی کنید و همیشه نتایج مداوم داشته باشید. اگر در استفاده صحیح از تجهیزات نتوانید از این مزایا بهره مند شوید. بنابراین دقیقاً چگونه باید از خشک کن های اسکرابر استفاده کنید؟

ابتدا باید از یک سیستم دوز استفاده کنید تا میزان دقیق مواد شیمیایی مورد استفاده را تعیین کنید. نتایج تمیز کردن شما تا حد زیادی تحت تأثیر مقدار آب و مواد شیمیایی استفاده می شود. مقدار زیادی ماده شیمیایی می تواند بقایای زمین را به جا بگذارد. همچنین استفاده از بسیاری از مواد شیمیایی غیرضروری گران است. شما همچنین باید محصولات تمیز کننده مناسب دستگاه خود را پیدا کنید. عدم انجام این کار ممکن است به لوله ها و موتورهای دستگاه آسیب برساند. در حالت ایده آل ، شما باید از یک ماده شیمیایی با پایه مایع با کف کم استفاده کنید. معمولاً از بهترین مواد شیمیایی تمیز کننده برای استفاده در دستگاه خود مطلع می شوید.

 

از بین بردن لکه با کفشو اسکرابر

اگر روی زمین لکه محکمی دارید می توانید آن را با مالش طولانی مدت تمیز کنید. با این حال ، بسیاری از افراد نمی توانند این کار را انجام دهند زیرا این کار به انرژی و زمان زیادی نیاز دارد. در عوض ، می توانید کف بسیار آلوده را مالش دهید. این کار با خیساندن محل برای مدتی با آب و مواد شیمیایی انجام می شود. سپس می توانید کف را با برس تمیز کنید. سپس باید برف پاک کن را پایین آورده و آب کثیف را با کمک خلا بردارید.

همچنین برای تمیز کردن کف با استفاده از دستگاه باید وقت بگذارید. سرعت بخشیدن به روند نتایج بدتری به همراه خواهد داشت. این تاخیر به شما امکان می دهد جریان آب و مواد شیمیایی را تنظیم کنید و منجر به باقی ماندن کم یا عدم وجود آن می شود. این بدان معناست که دیگر نیازی به تکرار مراحل تمیز کردن نخواهید داشت.

 

در اینجا چند نکته اضافی برای کمک به شما در استفاده موثر از انواع دستگاه زمین شوی آورده شده است:

 

  0 مورد نقد و بررسی

  admin

  → خواندن مطلب قبلی

  کاربرد جالب پوست پرتقال در نظافت منزل

  خواندن مطلب بعدی ←

  کاهش استرس و اضطراب و مقابله با استرس

  نوشتن نظر شما

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *