انتخاب دستگاه اسکرابر زمین شوی صنعتی یا سوییپر جاروی صنعتی ؟

انتخاب دستگاه اسکرابر زمین شوی صنعتی یا سوییپر جاروی صنعتی ؟

انتخاب دستگاه اسکرابر زمین شوی صنعتی یا سوییپر جاروی صنعتی ؟

به کدام دستگاه شما نیاز دارید ، یک دستگاه اسکرابر زمین شوی صنعتی یا سوییپر جاروی صنعتی؟

دستگاه اسکرابر زمین شوی یا سوییپر جاروی صنعتی ؟ اگر تصمیم به خرید انتخاب دستگاه نظافت صنعتی گرفته اید ولی نمیدانید کدام دستگاه به کار شما میاد حتما تا انتها این مطلب با نظافت نیوز باشید .

وقتی مشتری جدیدی که هرگز از تجهیزات تمیز کردن کف استفاده نکرده است برای اولین بار با من تماس می گیرد ، تقریباً همیشه خواهان نقل قول در مورد اسکرابر کف می شوند.

من دوست دارم یک نظرسنجی از تسهیلات مشتری انجام دهم تا ایده خوبی از آنچه مشتری در تلاش است به دست آورد ، بدست آورم. آنچه اغلب پیدا می کنم یکی از دو چیز است. یک وضعیت معمولی مشتری است که کف میحیط را با دست خود جارو کرده و یا خیلی شلوغ است ،  و جارو کردن با دست غیر عملی است.

هنگام تصمیم گیری بین خرید یک جاروی صنعتی یا سوییپر و یک اسکرابر یا کفشوی صنعتی فاکتورهای مختلفی باید در نظر گرفته شود.

هنگام تصمیم گیری بین خرید دستگاه نظافت صنعتی به چه نکاتی باید توجه کرد 

اول ، چه میزان پاکیزگی لازم است؟

آیا شرکت شما در تولید یا توزیع مواد غذایی ، پزشکی یا فناوری پیشرفته شرکت دارد؟ آیا مشتریان از امکانات شما بازدید می کنند؟

آیا شما یک مرکز تولیدی هستید که از روغن های برش خورده استفاده می کند؟

اینها مشتریان اسکرابر نسبتاً معمولی هستند. آیا شما یک انبار هستید که محصولات غیرغذایی را کنترل می کند؟

آیا گرد و غبار در کف و روی محصولات ذخیره شده باعث ایجاد مشکل می شود؟

آیا فرایند تولید شما باعث ایجاد زباله هایی می شود که روی زمین باد می شود؟

اگر چنین است ، شما احتمالاً به دنبال جاروی صنعتی هستیدمشتری. من به مشتریان بالقوه خودم می گویم که تفاوت بین استفاده از اسکرابر یا جارو برقی مانند جارو کردن یا تمیز کردن کف آشپزخانه شما است. نتیجه نهایی دو سطح مختلف تمیز بودن است.

اشتباه در انتخاب و خرید دستگاه های نظافتی 

مشتریان معمولاً فرض می کنند که نیاز به اسکرابر یا کف شوی دارند ، اما اگر قبلاً هیچ وقت تأسیسات خود را تمیز نکرده اید ، شروع به استفاده از اسکرابر کار سختی است. استفاده از اسکرابر کف بسیار وقت گیر و پر کار است. شما باید دستگاه اسکرابر زمین شوی صنعتی را با آب پر کرده و هنگام کار تمیز کنید. در بیشتر موارد ، شما باید مواد شیمیایی تمیز کننده کف را در انبار نگه دارید .

اسکرابر های کف نیاز به نگهداری بیشتری دارند از جمله برس و نگهداری دستگاه فشار. با استفاده از جارو صنعتی کف سریعتر و آسان تر از استفاده از اسکرابر است. به طور معمول می توانید آن را بگیرید و بروید. نگهداری آنها آسان تر و کم هزینه تر است. من معمولاً توصیه می کنم مشتریانی که قبل از شروع کار با یک جارو برقی ، تمیز نکرده اند. استفاده از آن ساده تر است و نتایج معمولاً در تمیز بودن تفاوت معنی داری دارند. غالباً ، مشتریان جدید که با یک اسکرابر کف شروع می کنند ، روند کار را دشوار می یابند و اسکرابر جدید به سرعت خانه ای را در گوشه ای پیدا می کند ، فقط وقتی که اوضاع کند می شود یا بازدید از مشتری برنامه ریزی می شود ، بیرون کشیده می شوند.

 

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

اخرین آزمایش واکسن ساخت روسیه علیه ویروس کرونا

خواندن مطلب بعدی ←

پاک کردن لکه ابمیوه از فرش و پارچه

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *