اسکرابر کف – چیست و چه کاری می تواند برای شما انجام دهد

اسکرابر

اسکرابر کف – درک اینکه چیست

قبل از ظهور اسکرابرها، تمیز کردن کف ما به مقدار زیادی آب، صابون و برخی مواد شیمیایی لکه‌بر قوی نیاز داشت. حتی باید زانو بزنید و زمان زیادی را صرف تمیز کردن زمین کنید. امروزه با فروش دستگاه های کف شوی، کار سختی که در امر نظافت انجام می شود بسیار کاهش یافته است. اسکرابر کف به عنوان یک پاک کننده شناخته می شود و یک نوآوری بسیار موثر برای کاهش شدید نیروی کار صرف شده برای تمیز کردن کف است.

در بسیاری از ساختمان‌ها و مؤسسات، بیش از تجهیزات تجاری، دیده می‌شود که این ابزار را به عنوان بخشی از تعمیر و نگهداری روزانه کف‌ها می‌بینید و بخشی از زمان صرف شده روی زانوها را صرف تمیز کردن دستی کف‌ها می‌کند.

درک این نکته مهم است که انواع مختلفی از اسکرابر کف وجود دارد، از جمله:

بطور خودکار
بافرهای کف
جلا داده شده
تمامی این ابزارها از مواد مختلفی طراحی و ساخته شده اند تا نتایج دلخواه را به شما ارائه دهند. یکی از مواد ویژه ای که برای این اسکرابرها استفاده می شود، اسفنجی است که معمولا با پاک کننده های مایع استفاده می شود.

اسکرابر کف
اسکرابر کف

اسکرابر

بطور خودکار

نسخه‌های اولیه دستگاه‌های کف‌شوی خودکار دارای چاه‌هایی بودند که برای آب و صابون طراحی شده بودند، و طرح اولیه یک ماشین چمن‌زنی فشاری بود که احتمالاً حجم کمتری داشت. همچنین دارای جت هایی است که ترکیبات پاک کننده را روی زمین می پاشند تا بتوانید تمیز کردن را شروع کنید. برس های چرخان جادوی خود را روی سطح اعمال می کنند و به طور موثر آلودگی را تمیز و از بین می برند.

اسکرابرهای اتوماتیک آب کمتری نسبت به زمانی که کف را به صورت دستی تمیز می کنید، باقی می گذارد، که به این معنی است که شما مزیت اصلی را دارید. زمان مورد نیاز برای خشک کردن کف به میزان قابل توجهی کاهش می یابد، بنابراین می توانید چند دقیقه پس از تمیز کردن کف، روال عادی خود را از سر بگیرید.

بافرها

این یک نسخه به روز شده از اسکرابرهای کف است زیرا برای استفاده در مشمع کف اتاق و سایر کفپوش های مشابه طراحی شده است.

از آنجایی که استفاده از اسکرابر نه تنها برای مصارف خانگی، بلکه برای امکاناتی مانند مدارس و سایر موسسات نیز گسترش یافته است، ابزار باید به گونه ای طراحی شود که بدون توجه به نوع سطح کف، بتواند نتایج یکسانی را ارائه دهد.

این برس همچنان دارای همان ویژگی های برس های چرخان اتوماتیک است، اما برس از مواد نرم تری ساخته شده است تا به سطح کفپوش آسیبی وارد نشود.

انواع دیگری از اسکرابرهای کف مانند پولیش ها وجود دارد که اغلب برای کفپوش های چوبی و مرمری گزینه خوبی هستند. می تواند درخشش جدیدی به مواد طبیعی ببخشد، به ویژه آنهایی که با مواد شیمیایی مانند موم و موارد مشابه درمان نشده اند. پولیش کف گاهی اوقات فقط پس از تمیز کردن کامل سطح کف برای نتایج بهتر استفاده می شود.

Overview

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

نحوه تمیز کردن شمع اب شده از سطوح

خواندن مطلب بعدی ←

راز تمیز کردن کابینت آشپزخانه بدون لکه

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *