اتاق برای همه استایل در خانه


این ویلا که مدت زیادی با هم طراحی شده است ، به زندگی خانوادگی و دریاچه اختصاص داده شده است.

این ویلای ۴۵۰۰ فوت مربعی در دریاچه ماسکوکا در انتاریو با شومینه گرانیتی دو طبقه ، پنجره های کف تا سقف و وسایل Swish ، ممکن است شیک به نظر برسد ، اما اشتباه نکنید. میشل برویک ، طراح می گوید: “این یک طرح کاربردی بود.” مشتریان چهار فرزند بزرگسال دارند که هرکدام فرزندان خود را دارند و وقتی ویلا حدود دو سال پیش خریداری شد ، این ایده این بود که همه می توانند به یکباره اینجا باشند. میشل می گوید: “این ۱۹ نفر است.” “بنابراین ما چندین منطقه را برای زمان اختلاط و زمان انفرادی ایجاد کردیم.” این شامل دو اتاق خانوادگی ، مکانهای مختلف گردهمایی در فضای باز و چندین گزینه غذاخوری ، از جمله جزیره ای مشرف به دریاچه و منطقه صبحانه درختکاری شده بود. طراح می گوید: “با چنین پنجره های بزرگی ، دریاچه یک نقطه کانونی است و ما نمی خواستیم آن را منحرف کنیم.” ظاهر تازه و تمیز است ، با نکات رنگ خاموش نرم شده است. “این یک ویلا است که به همان اندازه شیک و پذیرا است ، دقیقاً این مشتریان را اینگونه توصیف می کنم.”

صفر

عکس: لری آرنال طراحی: طراحی میشل برویک | بالش های سفارشی و بالش های بلندتر ، طراحی شده توسط میشل برویک. BUILDER ، توسعه ستاره R. ARCHITECT ، Custom Cadd Inc. صندلی بیرونی ، UMBRELLA و میزها ، هاوزر. RUG خارجی ، Dash و Albert.

در عرشه قایق ، مبلمان منحنی بیرونی با یک فرش هندسی و کوسن های طرح دار در بلوز دریاچه ترکیب شده است. صندلی های آفتاب گیر برای مشاهده منظره تنظیم شده اند.

صفر

عکس: لری آرنال طراحی: طراحی میشل برویک | FOAM ENTRANCE سفارشی ، مسکوکا زندگی می کند. RUG ، دکور برای طاقچه ها. سبد ، عمر مفید.

در ورودی کناری ویلا یک نیمکت و یک فرش بادوام برای لباس شنای مرطوب و پای برهنه آماده است. دو سبد ذخیره سازی بافت را اضافه می کنند.

صفر

عکس: لری آرنال طراحی: طراحی میشل برویک | SOFA ، BLACK ، SIDE TABLE ، Elte. POUFS ، Muskoka زندگی می کند. میز کافه ، Elte Mkt. بالش های سفارشی ، طراحی شده توسط میشل برویک. لوازم جانبی ، دکور طاقچه.

میشل می گوید: “محل تجمع در این طرف شومینه به گونه ای طراحی شده است که برای مطالعه ، تماشای پرندگان ، تماشای دریاچه و صحبت کردن آرام باشد.” فرش ژاکت ، یک جفت پف و یک میز قهوه خوری بتنی برای بافت جذاب آنها انتخاب شد. پارچه های آبی و خاکستری زمزمه رنگی را ارائه می دهند.

صفر

عکس: لری آرنال طراحی: طراحی میشل برویک | میز صبحانه شخصی ، میز قهوه ، Muskoka Living. صندلی های مورد نیاز ، تزئین برای طاقچه ها. صندلی تصادفی صورتی ، SECTIONAL و HORN ، Elte. لوازم جانبی ، دکور JKC Vintage.

در گوشه ای مشرف به دریاچه ، صندلی های ناهار خوری گردان در میز صبحانه چیده شده اند ، که همچنین به عنوان میز بازی برای مسابقات عصرانه Scrabble عمل می کند.

صفر

عکس: لری آرنال طراحی: طراحی میشل برویک

میشل می گوید: “قسمت نشیمن در این طرف شومینه دارای یک صندلی صورتی صورتی است که چیزهای زیادی در مورد مشتری می گوید.” هرجا که بروید این حس سبک را به ارمغان می آورد. ” یک تلویزیون برای تماشای نوه ها در نواحی قرار داده شده است. لهجه های معماری ، مانند تیرهای نمایان شده ، یک عنصر چوبی مناسب را به فضای داخلی ویلا می آورد.

صفر

عکس: لری آرنال طراحی: طراحی میشل برویک | جداول ، انبار شهر. سفارشی BARN DOOR ، توسعه R-Star. دستگاه ها ، میله

نیم طبقه ، که به آپارتمان مهمان منتهی می شود ، دارای نرده شیشه ای زیبا است. روستایی درب انبار بافت و کنتراست را ایجاد می کند. در زیر آشپزخانه ای با چشم اندازی خیره کننده از دریاچه قرار دارد. کابینت و چهارپایه با ویلا ، و همچنین میزهای کوارتز و کفهای چوبی مهندسی شده که به راحتی قابل مراقبت هستند.

صفر

عکس: لری آرنال طراحی: طراحی میشل برویک | هنر دیوار ، پطروس کوبلیس.

میشل ، از چهار اثر پطروس کوبلیس که در بالای دیوار دید نصب شده اند ، می گوید: “اولین باری که وارد این ویلا شدم ، فوراً به این هنرمند فکر کردم.” “تصاویر او آبکی هستند و شبیه رویاها هستند.”Source link

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *