آیا شیلدهای صورت بهتر از ماسک های صورت هستند؟

شیلد صورت چیست

آیا شیلدهای صورت گزینه های بهتری برای ماسک های صورت هستند؟

غذاهای اساسی

• سپرهای صورت تا ۹۶٪ از ذرات معلق در هوا ذرات کوچک را مسدود می کنند و این امر را قابل مقایسه با دستگاه های تنفسی N95 می کند.
• طرفداران محافظ صورت سهولت استفاده آنها را نشان می دهند و این واقعیت است که مانع از بیان و ارتباط چهره نمی شود.

با شروع ایالات به محدود کردن محدودیت ها و قفل های COVID-19 ، اقدامات محافظتی مانند دوردست اجتماعی و پوشیدن پوشش های صورت همچنان برقرار است. مقامات بهداشت عمومی می گویند پوشاندن دهان و صورت شما هنگام بیرون آمدن در ملاء عام یا در تعامل با دیگران – مانند مشتریان یا افراد دیگری که در صف هستند – می تواند خطر ابتلا به عفونت در جامعه را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.
در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) فیشال پارچه پوشش و دستمال سر در اوایل ماه آوریل توصیه می شود، ۱ مقاله نظر در JAMA منتشر شده بعد از آن ماه نشان می دهد ماسک های پلاستیکی یک جایگزین امن تر و آسان تر است. ۲

صورت محافظ چیست؟

سپر صورت مانع پلاستیکی شفافی است که منحنی برای پوشاندن تمام صورت است. این نوع از تجهیزات محافظ شخصی (PPE) محسوب می شود. در تنظیمات بهداشت و درمان ، معمولاً برای محافظت از مایعات بدن ، پاشش یا مواد عفونی محافظت می شود.

مزایای استفاده از Face Shield

نویسندگان مقاله نظر JAMA چندین مزیت محافظ صورت را نسبت به انواع دیگر پوششهای صورت ذکر کرده اند:

• دوام: تا زمانی که با صابون و آب تمیز شوند ، می توان از سپرهای پلاستیکی نامحدود استفاده کرد.

• محافظت گسترده: سپرهای صورت علاوه بر بینی و دهان ، چشم را نیز پوشانده و سطح بزرگتر آن از لمس شدن چهره به چهره جلوگیری می کند.

• ارتباط آسان تر: قابلیت مشاهده چهره ها و حرکات لب باعث می شود در حین پوشیدن صورت ، ارتباط برقرار شود و نیاز به روشن یا خاموش کردن PPE برای صحبت صریح را از بین می برد.

• در دسترس بودن گسترده: محافظ پلاستیکی صورت آسانتر از ماسک های پزشکی تولید شده و احتمال کمبود آن بیشتر نیست.

• محافظت بهتر: شبیه سازی ها نشان می دهد که محافظ صورت در برابر ۶۸٪ تا ۹۶٪ از ذرات معلق در ذرات کوچک محافظت می کند. (توجه: شبیه سازی ها با ویروس آنفلوانزا انجام شده است و نه SARS-CoV-2 ، که باعث COVID-19 می شود.) طبق یک مطالعه در سال ۲۰۱۴ ، پوشیدن سپر صورت باعث کاهش میزان قرار گرفتن در معرض ذرات عفونی (مانند ویروس ها) ۹۶٪ در هنگام پوشیدن می شود. در ۱۸ اینچ کسی که سرفه می کند ۳

Face Shield در مقابل سایر ماسک های صورت

چگونه این مزایای شیلدهای صورت نسبت به سایر انواع PPE مانند دستگاه تنفس N95 ، ماسک های جراحی و پوشش صورت پارچه ای وجود دارد؟
دستگاه های تنفسی N95- که ۹۵٪ از ذرات موجود در هوا از جمله آئروسل ها را فیلتر می کنند – محافظ ترین نوع ماسک صورت هستند. اما این منابع کمبود هستند و باید برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و پاسخ دهندگان اول محفوظ بمانند. به علاوه ، آنها فقط یک بار می توانند مورد استفاده قرار گیرند و برای کار به درستی نیاز دارند. سازمان غذا و دارو مخالف استفاده از آنها در عموم مردم است.
ماسک صورت جراحی – یکی دیگر از موارد یکبار مصرف – فقط برای مسدود کردن بزاق یا سایر ذرات بزرگ است که ممکن است در صورت سرفه یا عطسه فرد بیمار منتشر شود. بدون فیلتر اضافی ، آنها فقط حدود ۲۰٪ از ذرات معلق در هوا را مسدود می کنند.

آیا ماسک های پزشکی می توانند از عفونت های ویروسی جلوگیری کنند؟

پوشش های صورت پارچه ای اغلب با استفاده از هر نوع پارچه نخی یا پلی استر خانگی هستند. مواد مختلف به معنی دامنه محافظت است. یک مطالعه جدید نشان می دهد که ماسک های صورت پارچه ای از ۵٪ تا ۶۵٪ در جلوگیری از ذرات آئروسل موثر هستند. پنبه لحاف دوز، که دارای تعداد موضوع متوسط ۸۰ TPI، حفاظت ۵٪ تا ۵۵٪.

چگونه بپوشیم

برای بهترین محافظت از صورت ، یک شیلدهای صورت باید زیر چانه و تا گوش ها گسترش یابد. بین پیشانی و هدفون سپر نباید فاصله وجود داشته باشد.
از آنجا که سپرهای صورت کاملاً مقابل صورت شما نشسته و مهر و موم در اطراف دهان ایجاد نمی کنند ، در درجه اول از ذرات و قطرات جلوی شما محافظت می کنند. ممکن است هنوز در معرض ذرات از سمت یا پشت قرار بگیرید.
ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی که در معرض تماس مستقیم با بیماران مثبت COVID-19 هستند ، اغلب دارای محافظ محافظتی هستند که علاوه بر سپرهای صورت ، شامل لباس ، دستکش و ماسک صورت نیز می شوند.

نحوه تمیز کردن

برای تمیز کردن شیادهای صورت در خانه:
• برای تمیز کردن پلاستیک و هر ماده دیگری از آب گرم (نه داغ) و صابون ملایم استفاده کنید.
• کاملاً بشویید.
• اجازه دهید هوا را با یک پارچه ملایم خشک یا خشک کنید.
ضد عفونی کننده یا سایر مواد ضد عفونی کننده را روی سپر صورت یا هر نوع پوشش دیگر صورت قرار ندهید. در صورت استنشاق می تواند سمی باشد.

از کجا می توان یک Face Shield دریافت کرد

شیلدهای صورت تجاری در خرده فروشان اصلی مانند آمازون و والمارت موجود است. هنگام عرضه به عموم مردم ، آنها به مجوز FDA احتیاج ندارند. همچنین در داروخانه ها هم اکنون پس از رواج بیماری کرونا می توانید تهیه کرد.
در حالی که محافظ صورت به اندازه پوشش های پارچه ای به اندازه گسترده ای در دسترس نیست ، تولید کنندگان بیشتری در حال شروع به تولید آنها برای متخصصان مراقبت های بهداشتی ، از جمله اپل ، نایک ، جنرال موتورز ، و جان دیر هستند. ۲ هنگامی که برای استفاده توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و در مراکز بهداشتی تولید، ماسک هستند تحت نظارت FDA.

سخن پایانی نظافت نیوز

میزان بالای محافظت و سهولت استفاده باعث می شود سپرهای صورت گزینه مناسبی باشد – شما واقعاً نمی توانید آنها را به صورت نادرست بپوشید و می توانید بیش از یک بار آنها را بپوشید. با این حال ، آنها مخالفت های خود را دارند: سپرهای صورت حجیم هستند ، خودتان را سخت می کنید ، و صورت خود را کاملاً مهر و موم نکنید. پوشش صورت پارچه ای که به CDC توصیه می شود ، هنوز هم روشی مناسب برای ایمن ماندن در هنگام بیرون آمدن است.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

قرارداد ۴ شرکت اروپایی با یک شرکت داروسازی برای دریافت ۴۰۰ میلیون دوز واکسن کرونا

خواندن مطلب بعدی ←

کپسول اپتی ویژن چیست و چه کاربردی دارد؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *